Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit szólnál ahhoz, ha erre...

Mit szólnál ahhoz, ha erre kérne téged a főnököd?

Figyelt kérdés
Írd a saját magadról önértékelést egy előre legyártott kérdőívben. A kérdőív az erősségekre koncentrál és a fejlesztendő területekre. De nem csak szakmai szempontból, hanem a személyiségeddel kapcsolatban is. Ezt ő majd el fogja olvasni és később szóban kielemzitek a válaszokat.
2022. máj. 29. 00:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Ilyen kérdésekre kell választ adni például:

"Stresszes helyzetben is megőrzi a nyugalmát és ilyenkor is tud kommunikálni asszertív módon"

"Elfogadja mások nézeteit"

"Képes önkritikát gyakorolni ha a teljesítménye/munkája minősége nem a legjobb, és lépéseket tud megfogalmazni, hogy a jövőben ne kövesse el ugyanazon hibát"

2022. máj. 29. 00:27
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ez egy ilyen hülye kötelező habiszti dolog

írj bele ugyanekkora lózungokat és fényezd magad akkor is, ha szidod

pl. nem szeretek csapatban dolgozni, inkább én csinálok meg mindent, hogy tökéletes legyen, mert maximalista vagyok

2022. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1


-Nem.Olyankor makogok és visítva rohangálok fel-alá.

-Elfogadom,ha megegyeznek az enyéimmel.

-Csak ön után főnököm.

2022. máj. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Isti22 ***** válasza:
68%
Nem értem, mi a probléma, ez egy típusa a visszajelzésnek. Szerintem teljesen rendben van. Persze cégfüggő, hogy mennyire van értelme.
2022. máj. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
szeretem az ilyen témájú dolgokat. Őszintén válaszolnék rá, és utána elvárnám, hogy a kiértékelés is ugyanolyan mély szakmai legyen, mint a kérsések voltak. legyen meg az az asszertív kommunikáció.
2022. máj. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond.
2022. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
A dolgozó nemi életére és székelési szokásaira nem kíváncsi esetleg? Kár. Így olyan unalmas és értelmetlen.
2022. máj. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy oké, és munkakezdésnél elkezdeném megcsinálni.


Inkább ezt csinálom, mint a melót. Nem azért, de imádom a pszichológiát.

2022. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a pszichológiát. Kivéve, mikor a főnököm akar vájkálni bennem. Nyilván "teljesen tisztességes, ártatlan szándékkal"...Mert a főnökök már csak ilyenek, hogy aggódnak a dolgozó hangya lelkivilágáért.

7-es voltam.

2022. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene. Miért áruljam el saját magam gyengeségeit?
2022. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!