Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen kiderül,...

Ha egy munkahelyen kiderül, hogy valakinek nincs párja vagy sosem volt, azt kinézik?

Figyelt kérdés

Érdemes titkolni? Vagy jobb kamuzni valamit?

Ahol dolgoztok van ilyen kollégátok?


2022. máj. 31. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok ez a kolléga. 😁

Amolyan fél titok ez, tudják, hogy nincs nőm, meg nem is nagyon csajozok, de így nyíltan nincs kimondva, hogy sosem volt barátnőm.


28/F

2022. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

A munkahely munkahely.

A magánélet meg magánélet.

2022. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy emiatt mimózának nézik,és nem őt fogják előléptetni,pl.
2022. máj. 31. 09:24
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Én az első munkahelyemen elmondtam,hogy nincs pasim és nem is volt,meg is tanultam,hogy kamuzni kell erről.Folyton b@sztattak,hogy miért nem volt eddig és minden fiúval összeakartak hozni a munkahelyemen.Amúgy nem hiszem,hogy előléptetésnél számít
2022. máj. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
Hány éves vagy kérdező, most úgy őszintén..?
2022. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A legtöbb ember a munkahelyen kommunikál a munkántóli dolgokról is. ÉS bizony ez is szóba kerül időnkét. Mintha ti nem a valóságban élnétek olvasva ezeket a válaszokat.
2022. máj. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami kutatás, hogy a nős, családos férfiakat tudat alatt megbízhatóbbnak ítélik meg az emberek/kollégák.
2022. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Munkahelytől típusától is függ. Gyárban vagy segédmunkában alapjában véve ettől függhet, hogy emberszámba vesznek-e. Tapasztalatból írom. Irodában feltételezem, hogy más a helyzet.
2022. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
akkor te még nem dolgoztál irodában.
2022. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondani, hogy jelenleg nincs párod. Ha megkérdezik hogy volt e, akkor mondd azt hogy volt, de nem szeretnél erről részletesebben beszélni, mert úgy gondolod hogy a magánéletedet nem teregetnéd ki részletekbe menően. Aki elég intelligens az megérti, hogy ne tegyen fel további kérdéseket ezzel a témával kapcsolatban. De még ezzel sem véded meg magad eléggé, mert sok a tahó ember aki imád a másik magánéletében vájkálni.
2022. máj. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!