Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen kiderül,...

Ha egy munkahelyen kiderül, hogy valakinek nincs párja vagy sosem volt, azt kinézik?

Figyelt kérdés

Érdemes titkolni? Vagy jobb kamuzni valamit?

Ahol dolgoztok van ilyen kollégátok?


2022. máj. 31. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
73%

És mi tart vissza hogy párt kamuzzak be a nincs? Párom? VAN!! 120 kiló Lakatos Gizike a lyányzó!!! Az apja most épp ül de ha kijön a szegedi Csillagból lesz ihajj!


Több kérdés nem lesz.

2022. máj. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális munkahelyen irreleváns, hogy van-e valakid.
2022. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos minél alacsonyabb végzettséget igényel egy munkahely, annál bunkóbb, tapintatlanabb módon kérdezősködnek. Amikor 15 éve közmunkát végeztem, ott nem elégedtek ám meg pusztán a "Van." vagy "Volt." válaszokkal Töviről hegyire tudni akarták a részleteket. Hogy hívják, hol ismerkedtünk meg, milyen pózokba szereti csinálni, ésatöbbi. Akkoriban még nem annyira voktak elterjedve az okostelók. Ma viszont már tuti azt is kérnék, hogy mutassak róla fotót. Tehát sajnos nem annyira egyszerű ez, hogy azt kamuzom, hogy van csajom, és akkor leszállnak rólam.
2022. máj. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Háttőőő... azon kívül, hogy van párom, nem tudnak semmit a munkatársaim. Egyszer mutattam képet, mikor ide kerültem, és még téma volt ez, az is csak a telefonom háttérképe volt.


Alapvetően mindent érdemes titkolni magadról, ami a magánéleted. Érdemes kimaradni mindenféle ünneplésből, közösködésből is. Ha van csapatépítő, onnan is mihamarabb el kell jönni. Vagy legjobb, ha el se mész.

2022. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A munkahely nem galambdúc. Ennyi.

Az idiótákat meg el kell küldeni a búsba ¯\_(ツ)_/¯

2022. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet jobb nem hangoztatni egy munkahelyen hogy nincs párod és sose volt . Nincs közük hozzá . Ennyi.
2022. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben azt tudhatnák rólam, hogy nincs párom, de azt, hogy soha nem is volt, ahhoz azért már nincs senkinek semmi köze. Csak ködösítenék, ha szóbajön. Én se kérdezném meg senkitől, hogy hány volt neki, mikor stb.
2022. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ahol sok a nő, kevés a munka, akkor ez lesz a téma.
2022. máj. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!