Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kinek szurkolnátok egy volt...

Kinek szurkolnátok egy volt alkalmazott vs főnök perben, ha a céges bukás esetén a ti állásotok is megszűnhet? A hapsit átverték, de ha nyer, a cég meg veszít, akkor mehetünk mind állás után

Figyelt kérdés
2022. jún. 2. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb neznek ezek utan magam masik allas utan es ugy szurkolnek a volt dolgozonak...

Hiszen ha ot atvertek, mi a garancia arra, h ez veled nem fog elofordulni? Hogy nem te leszel a kovetkezo?

2022. jún. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Nyilván a főnöknek.
2022. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első jól írja
2022. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Hiszen ha ot atvertek, mi a garancia arra, h ez veled nem fog elofordulni? Hogy nem te leszel a kovetkezo?"


Én pont ezt mondtam a kollegáimnak és levészmadaraztak. Megkérdeztem őket ha ma valakit átvernek mi a gari arra hogy holnap nem téged (meg engem ) vernek át?


És nagyon nem voltam népszerű a felvetés miatt. majdnem megvertek.

2022. jún. 3. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Es? Ez csak meg egy ok a felmondasra.


Sem a vezetoseg, sem a kollegaid nem normalisak.

2022. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Sem a vezetoseg, sem a kollegaid nem normalisak."


mindkettőt helyesbítem.

A főnökség egy mocskos csaló banda, akik félfeketén alkalmaznak h járulékot csaljanak.


A kollegák meg ugyanazt gondolják mint az összes sofőr az úton ha látnak egy halálos balesetet: hogy hát azok ottan hülyék voltak őket baleset érte DE ENGEM nem érhet!!


Aztán dehogynem... de mutass embert aki ezt belátja.

2022. jún. 3. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De teged ez miert erdekel?

Mindenki szabadon lehet hulye...


Ha neked igy nem koser, akkor tipilizzel

2022. jún. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a félfeketézést annyira sokan elfogadják, merthogy mindenhol így megy. 2 ilyen helyen dolgoztam, mindig zavart. Az egyiket azóta már felszámolták, egy volt dolgozó felnyomta őket, gondolom nálatok is hasonló lehet. Ha tudsz váltani, inkább válts. Nem jó ilyen helyen és ilyen légkörben sok időt eltölteni.
2022. jún. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!