Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akik àllòmunkàt vègeztek...

Akik àllòmunkàt vègeztek adnàtok tanàcsot?

Figyelt kérdés

Most olyan munkahelyre kerültem ami 12 òra àllàssal jàr, kisebb szünetekkel megadott idökben.

Mit tegyek, hogy könnyebb legyen, jobban bírjak? A làbam is nagyon bedagad nap végére , alapbòl 36 os a làbam estére màr a 37 es is szorít kb 38as lenne jò.... De az meg reggel konkrétan leesne a làbamròl.

Vagy csak èn vagyok béna ehhez a munkàhoz? A duci és idösebb munkatàrsam jobban bírja mint én.Pedig igyekszek.


2022. jún. 3. 09:12
 1/7 A kérdező kommentje:

1 Ezt nem értem.


Privàtra vàlaszolnék itt. Nem lehet kérni mert ez egy ilyen munkakör. Ha màs munkafolyamatot csinàlok az meg mindegy mert ugyanúgy àllni kell. Munkavédelmi cipöt kell viselni.

2022. jún. 3. 09:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanács: válts munkahelyet. Ezt nem lehet megszokni.
2022. jún. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 Persze keresek màst, de addig is meg kell élni valamiböl.
2022. jún. 3. 09:37
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél egy kényelmes talpbetétet a munkavédelmi cipődbe vagy vastag zokniban menj és néha lépj párat.

Jobban el lehet viselni ha nem folyamatosan egy helyben állunk hanem néha mozgunk.

Egy-másfél hónap alatt ha nem szoksz hozzá mondj fel mert nem neked való és le fogsz sérülni.

2022. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pihenőket szigorúan kivenni és ha nem elég, akkor gyártsál magadnak még! Amikor pihensz - és nem az illemhelyen vagy, - folyamatosan gyalogolj, tornáztasd meg, de lazán!

-Nyilvánvaló, hogy amikor étkezel, akkor nem!

Nézesd meg, hogy van-e lúdtalpad és ha igen, csináltass egyedi lúdtalpbetétet! Aki készíti, annak mond el, hogy nagyon sokat állsz, - lehet, hogy hozzá tud tenni olyan részleteket a problémád megoldásához - úgy elméletben, mint gyakorlatban, - amely sokat javíthat az állapotodon!

Áztathatod nyugtató sóval dúsított vízben esténként a lábadat, felpócolhatod otthon arra az időre, amíg meg nem pihen és a vér vissza nem rendeződik a természetes helyére. Ha van erre kapható közeli ismerősöd, heti három kínai talpmasszás sem túlzás, - amennyiben megcsinálja neked! Beszélhetsz egyéb megoldásokról érsebésszel is, - ez még senkinek nem került eddig pénzbe! A legszélsőségesebb esetben azt fogja javasolni, hogy a saját egészséged érdekében próbálj meg valami másféle munkakört keresni magadnak! Egy dolog biztos: a legrosszabb, amit tehetsz, hogy tétlenül várod a sorsod jobbra fordulását! Ne habozz!

2022. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából az adott munkától függ, mert oké, hogy állómunka, de milyen - van-e lehetőség azért néha-néha leülni (pl. voltam olyan állásinterjún, ahol a fővezetőség nem engedte meg az ülést könyvesboltban, de stikában megoldották), mennyi szüneted van, munkavédelmi cipőből van-e lehetőség többfélét megpróbálni.


Én biztos, hogy első körben azt javasolnám, hogy próbálj meg tönnféle talpbetétet, és ami a legkényelmesebb, azt vedd meg, ill. orvoshoz menj el (ha a felmondás nem opció).

2022. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is munkavédelmi cipőt kell hordanom, én vettem bele Scholl work gél talpbetétet, kicsit jobb így. Plusz igyekszem nem rohangálni, a sok állást megszakítani pl. mosdóba kimenéssel, szünetekben felpolcolom a lábam, ha megoldható, és nálunk van álláskönnyítő szőnyeg. Egy javaslatot te is tehetsz ilyenre, hátha beruháznak rá nálatok is. Elvégre fontos az ergonomikus munkakörnyezet kialakítása.
2022. jún. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!