Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy veterán-gépj...

Mennyit keres egy veterán-gépjármű restaurátor?

Figyelt kérdés
Szakmérnöki diploma nélkül.
2022. jún. 3. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha mar az vagy, latod. A teveben latott programok alapjan nem leszel az.
2022. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte, a belefektetett munkához képest keveset, majd amikor már van referenciája és viszik hozzá a sok autót akkor, viszonylag jól.
2022. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szakmérnöki diploma számít, hanem hogy milyen minőséget adsz ki a kezedből. Érdemes típusra vagy alkatrészre specializálódni, akkor ha híred megy, kereshetsz jól, de ahogy #2 írja, az elején ne sok bevételre számíts.
2022. jún. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem. Én arra vagyok kíváncsi, hogy vannak ilyen profilú műhelyek, akik ilyen pozícióban foglalkoztatnak embereket. Na arra lennék kíváncsi, hogy ezeknél a cégeknél mi a reális. Az első körön túl vagyok, hogy magamnak, vagy másnak restauráljak. De hogy egy ilyen alkalmazotti jogviszonyban mi a reális azt nem tudom meghatározni.
2022. jún. 3. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:

nettó 350.000ft

A minőségi munkaerő ennyit elkér!

2022. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és ezt alkalmazottként kezdőként aki mindent önállóan csinál!

szerelés,lakatolás,fényezés előkészítés,fényezés...stb

2022. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze lesznek műhelyek, ahol a tudásod ellenére le akarnak gyúrni a hierarchia aljára csicskásnak minimálbérért!(a főnökök a bérezés miatt, a kollégák meg a pozíciójuk miatt)

Azért sok sikert és az állásinterjún csak magabiztosan!

2022. jún. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!