Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vállalnátok egy olyan assziszt...

Vállalnátok egy olyan asszisztensi munkát, ahol a vezérigazgató magánéleti dolgait kéne nyolcvan százalékban intézni nettó 400 ezerért?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm dolgozik egy multinál, ahol a vezérigazgató keres asszisztenst, viszont mondta az ismerősöm hogy itt bizony a főnök magánéleti dolgait kéne lényegében intézni, gyereket iskolába vinni, iskolai dolgait intézni stb., bevásárolni, szülinapokat, rendezvényeket szervezni és társai, ugyanis elvált és egyedül él a gyermekeivel.
2022. jún. 8. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
nem
2022. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem.
2022. jún. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Meg nyilván meló után gyorsban lepippantani :D
2022. jún. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem asszisztensi munka, hanem házvezetőnő + bébiszitter.


Kb. dupla pénzért esetleg....

2022. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elvállalnám.


Gyerekkel, bevásárlással, rendezvényszervezéssel szívesen foglalkoznék szabadidőmben, szívesen csinálnám. Nekem tetszene egy személyes asszisztensi munkakör, nem lenne ellene kifogásom.


Ezek elvégzendő feladatok a leírtak szerint, amiben nem látok kivetni valókat. Pótanya és szerető természetesen nem lennék valódi érzelmi kapcsolat nélkül, de erről a kérdésben nincs is szó hála Istennek... :D

2022. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem attól függ, hogy van e más szakmája valamiknek, ahol kereshet hasonló szinten. Mert ha van, akkor ez nagyon vakvágány. Innen hova lehet majd tovább menni? Mihez mutat jól ez a CV-ben vagy a köv munka interjún. Szóval szerintem ez akkor lehet jó, ha valaki kicsit el van veszve, vagy épp pont ilyen gyerekekkel akar foglalkozni hosszabb távon.
2022. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Mivel a feladatok egy része tuti nem a 8 - 4-ig időszakba esne, kevésnek találom...
2022. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Jelenleg ennyit keresek normális* munkával.

*: normális ezesetben: irodai 8-16h ahol nem kell más "kölykeit" pesztrálnom és nem úgy ugráltatnak ahogy akarnak.



Ezt amúgy sem asszisztensnek hívják hanem au pairnek.

2022. jún. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék mert egyáltalán nem ilyen munkakörben dolgozok de aki pl vidéken hasonló asszisztens,esetleg adminisztrátor annak nem egy rossz ajánlat ,vidéken jó pénz ez.Persze csak akkor ha ténylegesen 8 óra,nen kell "túl személyes" kéréseknek eleget tenni és nincsenek egyéb sunyiságok.
2022. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Multi vezérigazgatói asszisztensének lenni elég komoly referencia. Ha pedig jól csinálod, emelés is várható, mert könnyebb emelni mint pótolni. És nem, nem jelenti azt hogy lepippantást várnak majd tőled, vagy hasonlót. Ilyen poziért később 3x ennyit is kaphatsz és sok kapcsolatra tehetsz szert.
2022. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!