Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztalat a siófoki Plázson...

Tapasztalat a siófoki Plázson való munkáról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondolkoztam a jelentkezésen, ezért mindenféle tapasztalatot várok 😊

2022. jún. 11. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én kidobó voltam ott, mivel biztonsági őr is vagyok, hát egy hulladék...max szezonban éri meg ott nyomni egy kicsit, tömeg van folyton, balhés (ez nem csak a biztonsági őröknek szar)...folyamatos pörgés van, sokan speedezve bírják a sok melót ilyenkor.


De egyébként ha csak nyárra mész akkor lehet jó is, ha szereted ha sok ember van, jó sok a ribi, mindenki dugni akar, bevannak b..va-lőve a fiatalabbak aztán kb ennyi.


29f

2022. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen munka, melyik cég? Jó lenne ezeket tudni, hogy írhassunk valami konkrétat.

Én Siófokon építőiparban dolgoztam, de kétlem, hogy téged ez a szakma érdekelne.

2022. jún. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Plázson, nappali staff munka
2022. jún. 11. 19:38
 4/4 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon jó csajok vannak a plázson a személyzet között, már csak ezért is imádom 😍
2022. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!