Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy kezdőnek milyen munkát...

Egy kezdőnek milyen munkát ajánlotok? 18/L

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Mit tanultál? Mi érdekel?
2022. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meki volt az első munkahelyem, ami sokszor nehéz, fárasztó volt, de nagyon szerettem. Nagyon sok embert ismertem meg és jó volt a társaság. Meg nagyon sok hasznos dolgot tudsz megtanulni ott. Pénztár, konyha, takarítás, raktározás. Nekem jó volt ugródeszkának ez a munka. Egy percét sem bánom, pedig tényleg voltak nehéz napok. És most nem is fizet rosszul ahhoz képest.
2022. jún. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Mihez értesz?
2022. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az első munkahelyem 17 évesen egy felújítás volt, ott szaladgàltam minden szarért, úgy hogy semmit nem értettem az egészhez. Később annyira megtetszett, hogy burkoló lettem.

Második munkahelyem 18 évesen suli mellett úszómesterkedés volt.

Azóta három szakmám van, de gondolkodom a negyediken, és egyetemre is szeretnék majd menni.

Te mit tanultàl, mihez értesz?

2022. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, amit jobban bírsz?


Én pl fizikailag a monotonitást nem bírom, gyári melót én nem tudok végezni.


Viszont emberekkel szívesen interaktálok, voltam kabionos a strandon, voltam pincérnő, bariszta, pultos



Igazából nincs olyan, hogy általánosan ajánlott munka.

Próbálkozz, és találsz olyat, ahol megfelelsz és neked is megfelel a hely



Illetve a lehetőségek is behatárolnak. Kitalálhatod te, hogy te fóka pásztor akarsz lenni, de ennek Alsórákosborzasztón nem sok realitása van.

2022. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szakmád akkor azt, ha érettségi van, akkor ahová fekvesznek
2022. jún. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!