Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális fizetésnek számít?

Ez normális fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Kelet M.O-on lakom

Itt elég kevés a fizu és a munka lehetőség is!

Egy kis hambizóban dolgozom napi 9 órában, 1000/óra + borravaló

Kb 200 körül jövök ki egy hónapban

+ az szja mentesség végett amit kapnék a főnököm próbálja kijátszani de nem engedek belőle!


200 ezer ft jó fizetésnek számít? Ha mellette azt érzem az egész életem boldogtalan? És talán el kellene költöznöm valamerre Nyugatra?!!


2022. jún. 13. 15:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kevés, de ez a magyar valóság....


[link]

2022. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Vazul65 ***** válasza:
A napszám is több ennél. Ne ragadj le. Költözz el, inkább nyugatra mint BP-re.
2022. jún. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért a szalag melett 8 óra 3 műszak, meg 12 órázás megy. És azért a pénzért amit adnak nem valami jó.

A napszámos meg egész nap kint van a napon, bőrrák meg miegymás. Aztán még a vegyszer is, abban sem lenne szabad dolgozni, mert meghalsz tőle. Persze aki műveletlen, tudatlan, annak jó, mert ezek eszébe sem jutnak.

2022. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Egyszer voltam napszámban, még 17 évesen mikor nem dolgozhattam hivatalosan, olyan napszúrást kaptam a 10 óra alatt hogy 2 napig fel sem bírtam kelni, persze van aki jobban bírja, vagy csak muszáj, mert nincs más..

Sajnos magyarországon semmibe nézik az embert sok helyen!

2022. jún. 14. 15:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!