Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez normális fizetésnek számít?

Ez normális fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

Kelet M.O-on lakom

Itt elég kevés a fizu és a munka lehetőség is!

Egy kis hambizóban dolgozom napi 9 órában, 1000/óra + borravaló

Kb 200 körül jövök ki egy hónapban

+ az szja mentesség végett amit kapnék a főnököm próbálja kijátszani de nem engedek belőle!


200 ezer ft jó fizetésnek számít? Ha mellette azt érzem az egész életem boldogtalan? És talán el kellene költöznöm valamerre Nyugatra?!!


2022. jún. 13. 15:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Már lassan a heti 200k is vicc, nemhogy a havi.
2022. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokan keresnek ennyit havonta
2022. jún. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Azon a területen tapasztalataim szerint (Békés és Csongrád megyében laktam) a minimálbér az irányadó a legtöbb helyen. Ha csak egy hangyaf*sznyival is több, akkor azt már "versenyképes fizetés" címszóval hirdetik, ami szerintem elég nevetséges és még rendesen bejelenteni sem szokták a dolgozót. Szóval a te fizud szerintem jónak nem nevezhető, de átlagos. Ha nem köt oda semmi, akkor én a helyedben elkezdenék nézelődni Bp. vagy Nyugat-Mo. felé és ha szembejön egy jó lehetőség, akkor meg kell ragadni.
2022. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jónak éppen nem számít, de sajnos a keleti országrészben nem is kirívóan alacsony.
2022. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Előző munkahelyemen 8.5 órát dolgoztam tehát fél órával kevesebbet

Ugyan ennyi napot és 150 ezer -.-

És a környéken kb mindenhol 120-130-140 a fizu :/

2022. jún. 13. 16:29
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogyha van borravaló. Meg kaja is néha, amit haza is vihetsz. Akkor teljesen jó.

És ha nincs túl meleg munkaközben, meg még árnyékban is vagy, akkor még szuperebb. Én Tokajból írok amúgy, és erre felé teljesen jónak számít. Van ahol 12 óráznak, és az sokkal rosszabb. És nem is keresnek sokkal többet.

2022. jún. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A kaja féláron van

Napközben meleg van de nem vészes

2022. jún. 13. 17:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Szja mentességgel több mint 200!

Ha mentességgel 200 az már átverés!

2022. jún. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mentesseg nelkul 200

Mentesseggel 230 korul lenne de a fonokom probalja zsebretenni, de beszelek vele hogy ez igy nem oke, egyetlen alkalmazottjuk vagyok nyitas ota ittvagyok es ezt csinaljak, ha nem adja meg keresek mast ( ezek utan ugyis megadja mert muszaj neki az ember!)

2022. jún. 13. 17:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Borsodi vagyok. Ez itt se jó fizetés. Ennél még a soron is többet keresnél.
2022. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!