Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Üzemorvosi vizsgálat előtti...

Üzemorvosi vizsgálat előtti napon lehet inni? (Vendéglátás)

Figyelt kérdés
Nem akarom magam csattra inni,de hirtelen jött h másnap üzemorvoshoz kell mennem és kíváncsi vagyok h van e esetleg olyan vizsgálat ami miatt nem kéne?
2022. jún. 16. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vérvétel, vizelet minta? Nálunk van ilyen és abban nem mutat jól.
2022. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
iszákosság akkor is látszik a vérben, ha csak heti egyszer rúgsz be.
2022. jún. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem alkohollal működik a tested, akkor ne erőltesd!
2022. jún. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ezekszerint lehet olyan,hogy ott egyből vérvételre küld? Mert ilyenre viszont nincs beutalóm,tüdőszűrő már megvan
2022. jún. 16. 19:32
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkaköröd megköveteli az ilyen vizsgálatokat, akkor lehetséges.
2022. jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Don't fos, egy időben minden ilyen vizsgálatra másnaposan mentem. Semmi nem volt soha. Már felhagytam ezzel az életvitellel, erre mit ad Isten, munkahhelyváltásnál a HR-es lefoglalt nekem egy reggel 9 órát a legjobb barátom szülinapjának másnapjára... Egyedül a terheléses cukorvizsgálatnál húzták fel a szemöldökük, hogy milyen alacsony. Őszintén elmondtam, hogy amúgy (már) nem szoktam inni, de tegnap szülinap volt, és normális esetben én ilyenkorra már túlvagyok egy négy tojásból álló rántottán meg egy üveg savanyú uborkalén, most meg nem volt meg a másnapos kúra, mert azt kérték, jöjjek éhgyomorra. Nevettek egyet, aztán elmondták, hol a büfé.
2022. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt mondanom se kell, annyit igyál csak, hogy a vizsgálatnál már ne legyen alkohol a véredben.
2022. jún. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Többször is voltam már vendéglátós munkához való üzemorvosi vizsgálaton, különböző helyeken is, SOHA nem volt semmilyen vizsgálat, csak tüdőszűrő. Csak kérdezgetett pár dolgot az orvos, hogy szedek-e valamilyen gyógyszert, szemüveges vagyok-e, van-e jogsim, volt-e már műtétem, stb...
2022. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt nálam is útolsó
2022. jún. 28. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!