Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Magyar Postánál...

Milyen a Magyar Postánál dolgozni 2022-ben ?

Figyelt kérdés

Sajnos korábban hallottam pár negatív dolgot az értékesítésről,

amit teljesíteni kell ha nem akkor jön a fenyegetőzés, szankciók, jelentések, támogatók, saját kötések, kamu számlanyitások...mindezek közben ügyfelekkel, emberekkel és pénzzel kell foglalkozni hatalmas felelősséggel.



2022. jún. 16. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem akarod tönkre tenni magad idegileg,nem akarsz magas vérnyomást majd rá gyógyszert szedni, akkor inkább mást keresel.
2022. jún. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A posta szemlélete megrekedt egy ponton, talán 40-50 évvel ezelőtt. Talán ezért tartanak ott ahol. Nem működnek megfelelően a rendszerek, minden elavult. A munkatársakat nem fizetik túl, de elvárásaik azok vannak. Ha nem szeretnél szorongani akkor másfelé nézelődsz.
2022. jún. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 BlackSword ***** válasza:
93%
Nem olyan vészes, napi 6-8 szem xanax elég szokott lenni...
2022. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz.
2022. jún. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem anyukám idén mondott fel és igen megy ez az értékesítés dolog is, meg eleve rosszak a körülmények. Rossz széken kell tolni, amitől fáj a hát. Időbeosztásba, hogy mikor dolgozik az ember alig van beleszólása.
2022. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Postán dolgozó ismerősöm azt mondta, teljesíthetetlen utasításokat kapnak olyan felettesektől, akiknek fogalmuk sincs az ő munkakörülményeikről.

Csak akkor dolgozz postán, ha a tanári hivatás az egyetlen alternatíva.

2022. jún. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Attol fugg hol es mit dolgozik.

Van ahol szar van ahol nem.

Nyilvan akinek van diplomaja az elvan, de versenyszferaban jobban keresne

2022. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 ezt anyukám is mesélte, hogy fentről lehetetlen tervek vannak kiadva a postáknak. és ettől meg feszkó van mindenhol.
2022. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam ott, és meg tudom erősíteni a fentieket. Folyamatosan megy a nyomás a biztosítások értékesítése körül. Ha nem teljesíted, kapod az ívet, vagy egy idő után felállsz és felmondasz. Ami biztosításokat rá kell sózni az emberekre, egyszerűen nem éri meg, mert vannak a piacon sokkal jobbak is. Jutalékot (ösztönzőt) az értékesítő is kap, de a nagy lóvé a postavezető zsebébe pottyan, így erőteljes a nyomás, amit az ablakban ülő dolgozó felé tol.

Csakhogy ezt a postán kapható sz;rkupacot már senkivel nem lehet megvetetni, így az ott dolgozó kénytelen bevállalni. (pl. életbiztosítás)

(Vagy nem vállalja be, és felmond)

2022. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
98%
Amikor 13-án, ami átlagban a hónap legforgalmasabb napja, van úgy, hogy fél óráig nem jön be egy ügyfél sem, de a te szádat megb…szák ha nem teljesíted a tervet, akkor azért kicsit elgondolkodhatnának a fentiek, hogy biztos minden rendben van e a postán. A vírushelyzet megtanította és rákényszerítette az embereket arra, hogy otthonról fizessék be a csekkeket QR kóddal, vagy átutalásosak legyenek, levél helyett ott az e-mail, egyedül a csomagkézbesítés nőtt az online rendelések miatt. Én itt dolgozom, elvagyok mint a befőtt, egy ideig baszogattak az értékesítés miatt, de megmondtam hogy nekem ez nem megy, nem szeretem, nem szeretek másnak a magánéletében és a pénztárcájában könyékig turkálni, de ezen kívül szinte mindent megcsinálok, így egy ki nem mondott “kompromisszumot” kötöttünk a vezetővel. Most nálunk ül egy új fiatal lány az ablakban, kb. 2 hónapja, és folyton baszogatja a csoportvezető, persze azt is tudni kell, hogy neki meg ez a dolga..
2022. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!