Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Úgy alakult hogy közmunkás...

Úgy alakult hogy közmunkás lettem.Sokaig nem akarok itt szenvedni.Sok fura ember van itt.Bekerültem a fűnyíró brigádba.Brigád vezető beintézett.Gaz lenne vissza kérni magam sima közmunkásnak? Ők többet keresnek viszont én sima bért kapok..?

Figyelt kérdés
2022. jún. 19. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keresd meg és megmondja a tutit
2022. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leállhatnátok egy kicsit a Balázsozással. Az előbb az én kérdésemre is azt hitte valaki, pedig még direkt bele is írtam, hogy nem ő vagyok. Értem, hogy unjátok már, hogy teleszemeteli az oldalt évek óta, de azért durva, hogy már egy normális, teljesen reális kérdést sem lehet feltenni, mert azt hiszitek, hogy ő a kérdés feltevője.


A kérdésre: És van ilyen lehetőség, hogy visszakéred magadat? Mert ahol én dolgoztam közmunkát, ott nem volt. Akit ráraktak a fűnyíróra, az ott is maradt a szezon végéig. Ha panaszkodott, az egyetlen alternatív felkínált opció a "Ha nem tetszik, el lehet menni." volt.

Ha gondolod, próbáld meg. De ez a bérezéses dolog elég fura.

2022. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Négyes te vagy a kérdező? Akkor miért nem zöld, amit írsz? A közmunka nem kívánságműsor. Oda mégy, ahova küldenek. Találj ki valami erős indokot, hátha beveszik.
2022. jún. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
5: Nem én vagyok a kérdező. Miért lennék?
2022. jún. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!