Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is jobb letagadni,...

Szerintetek is jobb letagadni,ha voltam már közmunkás?

Figyelt kérdés

Korábban èn is voltam 3 èvig.Egy kisebb települèsen èltem,ahol nincs más.Másik oka mèg,hogy van egy beteg lányom aki miatt nehezen mozgok,ès is nehezen találok munkát a hagyományos munkaerőpiacon,mert nem vagyok egèszsèges.

Jelenleg rehab munkahelyen dolkozok,ahol szeretik a munkám.Egy ismerősöm szerint nem szerencsès az önèletrajzomon feltüntetni a közmunkaprogramban töltött időszakomat(ha jelentkeznèk máshová),mert rontja a profilt.Szerintem ez butaság.Èn önmagam szeretem adni,ès utálok hazudni.

Egyes videókban olyan javaslatokat is hallottam,hogy az sem pozitív,ha valaki sokáig dolgozik egy munkahelyen.Ezzel sem èrtek egyet.



2021. nov. 26. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát figyelj próba szerencse.

Az se jobb, ha hatalmas luk van az oneletrajzban. Ha megkérdezik mit csináltál abban az időben mit mondasz? Max azt, hogy alkalmi munkaid voltak.

2021. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ha azt írod bele, hogy közmunkás voltál már hátrányból indulsz.
2021. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit csináltál közmunkában, de elég ha csak a foglalkozást írod, nem kell magyarázni, hogy az közmunka volt. Én pl voltam közmunkában dajka, de csak annyit írok önéletrajzba, hogy dajka.

Az emberek előítéletesek és rosszindulatúak. Jobban jársz hidd el, ha a saját érdekedben szépítesz picit a dolgokon, ez még nem hazugság, de a mai ostoba, sznob világban az öszinteséggel csak feleslegesen hátráltatod saját magadat.

2021. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is azt csináltam, mint az előző. Csak a munkakörömet írtam bele, azt már nem, hogy csak közmunka. Így lett 3 év szakmai tapasztalatom. Persze el is végeztem az alatt a 3 év alatt a munkát, csak épp közmunkás fizuért.
2021. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság a közmunka egy stigma, én semmiképpen sem hangsúlyoznám a CV-ben. A fentiek is írják, hogy nem kell feltétlenül hazudni, csak nem kell az igazság minden részletét feltétlenül kifejteni.
2021. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!