Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lehetne akkor lennétek...

Ha lehetne akkor lennétek közmunkások?

Figyelt kérdés

Csinálnátok a közmunkát?

Hogy álltok hozzá?



2022. jún. 20. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Konkretan mire gondolsz?


Nálunk pl szkenneltek a közmunkások azcirattárban.

2022. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi más lehetőségem nem lenne akkor igen, de mellette keresnék másik munkahelyet
2022. jún. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem mindig lehet közmunkásnak menni,kétlem hogy túljelentkezés lenne(úgy mondod mintha nem mindig lenne lehetséges).Max akkor mennék ha tényleg abszolút sehova se vennének fel pár száz km-es körzeten belül és az éhenhalás szélén lennék.
2022. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam màr közmunkán.


Romák mellé voltam beosztva, igazából csak annyi volt, hogy engem csicskàztattak. Én cipeltem a felszereléseket, én végeztem el a munkàt és még néha le is nyúltak pár száz forinttal amire ha nemet mondtam megvertek.


A vicc az egészben, hogy nem voltam rászorulva, csak anyám nem engedte meg, hogy otthon poshadjak a nyáron és oda vettek fel a leghamarabb. Borzalmas volt, soha többet, inkabb éhen halok.

2022. jún. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En nem
2022. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy kérdezed, mintha ez egy karrierlehetőség lenne.

Nem lennék közmunkás. Ennél bármilyen munka többet fizetne és elég sz*rul venné ki magát egy önéletrajzban, hogy közmunkás voltam valaha is.

2022. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3 évig volt szerencsém közmunkásnak lenni. Nem utcaseprő, hanem irodai. Többet nem mennék, nagyon megalázó volt. Az állandók egész nap csicskáztattak, ők meg nem csináltak semmit 3-szor annyi fizuért.
2022. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ugyanannak a munkának a dupláját végezzem a fizetés harmadáért? Soha!!
2022. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjen közmunkára az a jó büdös, aki az egészet kitalálta.
2022. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!