Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A közmunkások örülnék neki...

A közmunkások örülnék neki hogy ők közmunkások?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészük örül annak a kis pénznek is amit keres.
2021. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván inkább dolgoznának valami mást/könnyebbet/megbecsültebbet ami ráadásul nem éhbérért megy.

Én még soha nem hallottam olyan emberről akinek az az álma hogy közmunkás legyen, ez minden esetben egy kényszermegoldás.

2021. máj. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Van amelyik örül, mert egyébként semmilyen jövedelme nem lenne, amelyik meg nem örül neki, az nyilván minden megtesz azért, hogy találjon egy jobb munkát.
2021. máj. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Meglepően sokan igen. Nagyon kritikus voltam mindig a közmunkaprogrammal szemben, de be kellett látnom, hogy a közmunkában résztvevő emberek egy jelentős része teljesen máshogy tekint a saját helyzetükre, mint az ő emberi méltóságukért aggódó nagyvárosi értelmiségiek.
2021. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkás vagyok. Nem örülök, de amíg nincs más, maradok. A semminél több, a valaminél kevesebb, na meg iszonyú megalázó.
2021. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
100%
Helyfüggő, szülővárosomban örülnek mert anélkül semmi munkájuk nem lenne. De ott közmunkán van kiközvetítve az óvodai dajka, a legtöbb karbantartó, takarító, stb. de még néhány iskolai titkárnő is. Nincs más munkahely, mennek ha hívják őket.
2021. máj. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
78%
Kurvára! Dolgozhatnak a nagy büdös semmiért. Hovatovább alig keresnek annyit, amennyiből be tudnak járni dolgozni.
2021. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy alkoholista férfit, aki örül, hogy "csak" közmunkát kell végeznie, még ha kevés pénzért is.
2021. máj. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Nyilván nem az a cél, hogy vonzóvá tegyék a közmunkát, mert az társadalmilag sem lenne előnyös. Pont ellenkezőleg. Azok, akik nem tanultak életük folyamán szinte semmit, ők is munkához juthatnak akkor is, ha nagyjából semmihez sem értenek. Ezt nyilván egy részük elfogadja, ha úgy tetszik örül neki, más részük viszont nem és remélhetőleg ők tesznek is azért, hogy más munkát is kaphassanak.
2021. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez attól függ. Vajon aki ilyen hülyeséget kérdez az tényleg ennyire hülye is?
2021. máj. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!