Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy allasnal adott az...

Ha egy allasnal adott az elbiralas idopontja, mikor szolnak vissza?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi hogy aki tapasztaltabb... Egy közalkalmazotti jogviszonynal mikor megadjak hogy jelentkezesi hatarido pl julius 5 elbiralas idopontja julius 30 akkor abban az esetben ha ram esett a valasztas mikor jeleznenek vissza az elbiralastol szamitva? Meg nagyon palyakezdo vagyok.

2022. jún. 27. 09:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Amit meg elfelejtettem kiirni.. a hirdetesbe meg az van irva, hogy 'az alkalmazasra kerulo dolgozo az irasos jelentkezesek elbiralasa alapjan kerul kivalasztasra' tehat gondolom nem hivnak be mindenkit hanem egy embert kiválasztanak az irasos jelentkezesek alapjan, akit majd behivnak, meghallgatnak es a 3 honap probadio alatt(vagy ha nem felel meg nyilvan elotte jelzik) dontik el azt hogy ot kivanjak-e alkalmazni vagy sem.
2022. jún. 27. 10:15
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Nem hívnak be mindenkit, sőt a legtöbb esetben még arról se értesítenek, hogy nem te vagy a szerencsés kiválasztott. Gondolják, majd rájössz magadtól.
2022. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Arra lennek kivancsi hogy abban az esetben ha engem valasztanak akkor mikor tudom meg. Vagy hogy a tapasztaltabb szemelyek mikor tudtak meg.
2022. jún. 29. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!