Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi ideig tart a munkaügyi...

Mennyi ideig tart a munkaügyi központnak az elbírálás?

Figyelt kérdés

Ki szeretnének venni támogatással egy cég. Tegnap beadták elvileg a kérelmet mennyi idő után tudjuk meg, hogy kapok e támogatást?

Illetve csak másfel hónapja regeltek. Ez baj? Mik nagyjából azok a kitételek ami miatt necces?


2020. jún. 3. 12:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem még 2018-ban novemberben adták be a kérelmet, december elején kezdhettem is.
2020. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most változtak dolgok állítólag. Szàmít a cég bevétele stb. Akkor ilyen hetek mire megvan a döntés?
2020. jún. 3. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyen változások vannak?? Akkor nem tudom sajnos :( Én azóta is ezen a helyen dolgozok.
2020. jún. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most hívott főni hogy régebben 1 év regelt munkaügyi kellett de mondták neki, hogy ezmost változott a vírus miatt szóval kérdéses.

Picit beleéltem magam, így necces, hogy meglegyen.

2020. jún. 3. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Mikor engem felvettek ide, akkor nem számitott még az sem, hogy mióta vagyok regisztrált. (Én 8 hónapja voltam akkor az) Mondjuk engem a munkaügyi közvetitett ki, tehát így biztosan megfeleltem.

Szurkolok neked azért!! Hátha..

2020. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen az így más. Nem biztos hogy támogatással voltál így. Az más tészta hogy kiajánlottak érted? De itt úgy vesznek ki hogy a munkaugyi fizeti a bért x ideig. Cserébe utána is foglalkoztatnia kell x ideig.
2020. jún. 3. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen nekem is így volt ahogy írod! Csak annyi hogy a munkaügyi ajánlott ki, de ők fizették a bérem a cég helyett 6+3 hónapig. Utána ugye velük megszűnt a kapcsolat, új szerződést írtunk és onnantól már a cég adja a fizetésem.
2020. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25 év alatti voltam, támogatással dolgoztam 9 hónapig.
2020. jún. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma beadta kíváncsi leszek. Elvileg most nuncsenek kikötések szigorúan mint eddig.
2020. jún. 3. 16:22
 10/10 A kérdező kommentje:
Junius 30ig lehet pályázni és julius 9.én bírálják el. Pffff
2020. jún. 4. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!