Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vendéglátásban dolgozók...

Vendéglátásban dolgozók melyik a jobb munkalehetőség : szabad hétvége és kevesebb pénz,vagy ugyanúgy heti 4 nap reggeltől estig meló jobb bér és szabad hétköznap is?

Figyelt kérdés
Munkát szeretnék váltani. Soha nem volt olyan munkám hogy hétvégén szabad vagyok hétköznap dolgozom . Csak tipikus vendégláto helyen voltam eddig . Nem tudom milyen lenne ez a munkarend félek ,hogy rosszul érezném magam mert nincs teljes hétköznapom és hogy csak a hétvége szabad rendesen. Viszont állítólag egészségesebb. Valaki váltott hasonlóképpen már? Mi a tapasztalat ?

2022. jún. 28. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én vendéglátásban vagyok most H-P-ig 11-20oraig

Elég fárasztó, elmegy az egész napom vele, csak az a jó hogy megfizetnek..

Jobban szerettem régen a 3 nap munka 2 nap pihenős beosztást előző munkahelyemen.. hétvégén ha menni akarok valamilyen boltba pl otthon barkácsolnék, semmi nincs nyitva nálunk csak délig és csak szombaton:((

2022. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
De mikor úgy dolgoztam meg utáltam hétvégén dolgozni.. minden munkehelyen van baj.. senki nem kedvböl jár dolgozni :/
2022. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A lehetőség úgy nezne ki ,hogy 17.00 óráig kell hétfőtől péntekig menni hétvége szabad. Pesten élek így ezek nem befolyásoló tényezők számomra. Csak fura lenne sose dolgoztam így még
2022. jún. 28. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt válaszd ahol több a pénz és/vagy rendesek a főnökök is!
2022. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!