Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó 3 nap minek ad már...

Utolsó 3 nap minek ad már nekem a főnök feladatokat?

Figyelt kérdés

Nem értem főnököm, felmondtam, 3 munkanapom van még hátra, de ugyanúgy csinálnom kell feladatokat, részt venni megbeszéléseken, ledolgozni a munkaidőt, nevetséges, máshol kb 1 héttel előtte már átadta a feladatokat valaki és a cég kb megajándékozza néhány munkanappal, de itt semmi.

Igaz hogy a kiadott feladatok felét úgyse csinálom meg (mit csinálnak, kirúgnak? :DD), de itt az elvi kérdés a lényeg.


2022. júl. 1. 09:10
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem Balázska vagyok, ne legyél paranoiás, hogy mindenhol őt látod
2022. júl. 1. 10:07
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
...És a három nap alatt esedékes összes szabadidődet beleáldozod abba, hogy itt, az interneten védd az "igazadat" olyan, a világtörténelem menetét jelentősen befolyásoló problémák tekintetében, mint amit felvetettél. Ez eléggé pontos képet ad a mentalitásodról, - (a többi embernek) nem kár, ha sehol nem dolgozol!
2022. júl. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont arra gondoltam hogy kirugtak, mert egyébként akkor érthető ez a hozzáálás.


De ha x évig ez a cég volt a kenyérado gazdám, ebből éltem, akkor nem lenne pofám így távozni, ahogy te.


Jól mondta valaki. Ez a becsület. Ami neked nincs.

2022. júl. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

"De ha x évig ez a cég volt a kenyérado gazdám"


Ez a különbség közted és köztem. Ha csak nem egy háziállat vagy, vagy pedig valami rabszolgamentalitású átlagmagyar, akkor pontosan tudod, hogy nem a cég tesz neked szívességet azzal, hogy munkát ad, hanem ez egy kétoldalú "deal".


"kenyéradó gazdám" - jézusom.. :D

2022. júl. 1. 10:16
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha jól értem, nem az innen kapott fizetésbol vettél ennivalót, meg fizetted a rezsit...


Irhattam volna idézojelbe is a kenyerado gazdát, igazad van. 😂😂.


De ezek szerint téged kirugtak.


Hát így jártál, és nem is csoda.

2022. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Még mindig én mondtam fel, de ha a kis lelked ez nyugtatja, akkor nyugodtan mantrázgasd :D
2022. júl. 1. 10:40
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Én párszor már váltottam munkahelyet életem során, te soha, sehol nem tapasztaltam az általad leirtakat, hogy "a cég kb mrgajandekoz pár munkanappal" bárkit is.


"


Hát én meg KETTŐ HÓNAP jutalmat kaptam uis felmondtak, de a felmondási idő egészére felmentettek a munkavégzés alól, be se kellett járni de a pénz az járt.

na? 3 nap? KETTŐ HÓNAP jutalom.

2022. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

En utolsó nap már nem csináltam úgymond semmit, a minimumot elvégeztem és kész.

Szólt is a főnököm hogy dühös lesz rám ha belassulok.

Mondtam neki hogy:

"örülj neki hogy még bejottem"

Aztán otthagyott, vér vörös fejjel.

2022. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok ilyenek, hagyjátok, úgysem fogja érteni.
2022. júl. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
23%
Alapítványi iskola
2022. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!