Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Utolsó 3 nap minek ad már...

Utolsó 3 nap minek ad már nekem a főnök feladatokat?

Figyelt kérdés

Nem értem főnököm, felmondtam, 3 munkanapom van még hátra, de ugyanúgy csinálnom kell feladatokat, részt venni megbeszéléseken, ledolgozni a munkaidőt, nevetséges, máshol kb 1 héttel előtte már átadta a feladatokat valaki és a cég kb megajándékozza néhány munkanappal, de itt semmi.

Igaz hogy a kiadott feladatok felét úgyse csinálom meg (mit csinálnak, kirúgnak? :DD), de itt az elvi kérdés a lényeg.


2022. júl. 1. 09:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azt nem kérdőjelezed meg, hogy minek kapsz fizetést az utolsó 3 napra. :)
2022. júl. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
97%
Mert megkapod a pénzed a 3 napra is. Meg aztán örülj neki, mit csinálnál 3 napig, gombfocizol az asztalodnál??? Legalább lefoglalod magad.
2022. júl. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Én párszor már váltottam munkahelyet életem során, te soha, sehol nem tapasztaltam az általad leirtakat, hogy "a cég kb mrgajandekoz pár munkanappal" bárkit is.


Lehet hogy marha rossz helyeken dolgoztam eddig.

2022. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Cseréljünk!


Én a kötelességtudóbb típusúak közé sorolom magam...

2022. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igazából át lehet hidalni a problémádat fizetetlen szabadság terhére is, - szólj neki!
2022. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Amíg le nem jár a felmondási időd, addig pontosan ugyanúgy kell dolgozz, mint előtte. Nem tudom, milyen ajándékot vársz, de nagyon el vagy tévedve. Sőt, én az utolsó munkanapomon még tovább is maradtam, hogy rendesen át tudjam adni a feladatokat, és mindent megmutassak, rendben hagyjak ott. Nem tudom, más hogy van vele, de nekem ezt mondani sem kellett. Teljesen természetes volt.
2022. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
6 sok múlik azét a cégkultúrán, felmondás körlményein is...
2022. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
7-es: meg az emberen magán is sok múlik. Aki igényes a saját munkájára és saját magára, az szerintem semmilyen körülmények között nem akar romhalmazt hagyni maga után.
2022. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem olyan mint a suliban, hogy a nyári szünet előtti utolsó napokan már nem kell semmit csinálni. Nyilván azért kell dolgozz, mert erre a 3 napra is fogsz fizetést kapni.
2022. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

"az szerintem semmilyen körülmények között nem akar romhalmazt hagyni maga után."


A munkahely az munkahely, nekem teljesen mindegy, mit "hagyok" magam után, felőlem össze is omolhat az utánam következő ember, vagy cég, hol érdekel engem, ha semmi közük nem lesz hozzá? Sose értettem ezeket a munkájuk iránt fenenagy lelkiismeretes embereket, ha valamhez kötődni akarok, az a párom, családtagok, vagy hobbijaim, de a munka és a kollégák pont le vannak sz*rva.

2022. júl. 1. 09:53
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!