Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Stresszesnek érzed a munkádat?

Stresszesnek érzed a munkádat?

Figyelt kérdés
Szubjektív vélemény érdekel.

2022. júl. 2. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Stresszes
Inkább stresszes
Közepes
Inkább nyugis
Nyugis
62 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Eléggé az.

Vaszij 34F

ukrán problémamegoldó,bankikölcsönfinanszírozási menedzser.

Jelige:

Mindig érdemes időben fizetni, akkor nincs rejtett költség és egyéb rejtett dolog.

2022. júl. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően nyugis, tehát meg van a feladat elég bő határidővel, kényelmesen meg lehet csinálni.


Év elején és évvégn van sűrűbb időszak, de az sem stresszes csak többet kell dolgozni az évközihez képest.

2022. júl. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Stresszes, de szeretem, szükségem van a kihívásokra és a viszonylagos pörgésre a munkában
2022. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

stresszes

Irányítok egy kisebb csapatot (kb 10 fő) egy gyarban és anyagi felelősséggel tartozok a munkájukért is.

(persze ők is, de én is)

Nehéz, mert a legtöbb dolgozó alacsonyan van képezve és sokszor mindenféle problémáik vannak, amiket nem lehet figyelmen kívül hagyni, mert kihat a munkájuk minőségére.

Némelyikét teljesen zéró szintről kell irányítani, van akit meg kellene de nem lehet.

Na és persze ott a másik oldal, a vezetőség. Nekik is meg kell felelni.

2022. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, stresszes. Egyedül vagyok tb ügyintéző egy 1500 fős állami cégnél. Helyettest talán idén kapok, ha minden jól megy.
2022. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy, rendszergazda vagyok egy állami intézménynél, hót nyugis...
2022. júl. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően stresszes, én ellenben nem görcsölök rajta sokat. Megtanultam, hogy hiába idegeskedek, attól nem fogok jobban teljesíteni.
2022. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon stresszes, nem tudom meddig bírom még, nincs jobb, mind ilyen :(
2022. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Új helyen kezdtem, a működési folyamatok alapvetően sérültek és rosszak. főnököm nincs, csak a kettővel feletti, ő próbál navigálni, meg tőlük kapok segítséget. Igen ám, de ő meg olyan hogy mindent akar, állandóan van valami, ami nem reális.. kedvelem, de ez is stresszfaktor.


Itthon nincs aki tudna segíteni, ha elakadok, mivel aki volt és értett a rendszerekhez, felmondtak és elmentek, mire jöttem.


Az xy.adik nehezítő tényező, hogy sajnos más teamekkel való együttműködős pozícióban vagyok, és eddig máshogy mentek a dolgok, ergo el kell fogadtatni és “kiharcolni” az én munkám érintő dolgokat.


Nehezen látom át, és sokszor erősen bestresszelek, mikor gond akad, hogy mit is kéne, hogy oldjuk meg.. ebben nekem is fejlődnöm kell, de akartam is egy kis kihívást, csak hat nem tudtam hogy az egész ekkora xartenger lesz, amibe érkezem… :(


Nem akarok felmondani egyelőre, mert új hely új körülmények valahol ezzel járnak mindig valamennyire, de nagyon rossz, hogy kattogok sokszor a szabadidőmben is ezeken..

2022. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!