Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » P&G-ben dolgozók! Folyamat...

P&G-ben dolgozók! Folyamat mérnöknek ott jó lenni? Stresszes? Joöedelem tól ig? Muka hangulata? Meló mennyisége?

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Kérlek, töröld a kérdést és tedd fel újra, így is gyakorolva a helyesírást.


Köszönöm!

2022. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Bízom benne, hogy kamu és ilyen írásképpel nem adnak diplomát
2022. jan. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden gyár jellegű munkahelyen: sok munka, stressz, folyamatos nyomás, ranglétra miatti furkálódások.
2022. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
De, sajnos adnak. Egyre több a buta, ostoba mérnök. Egy diploma ma már csak anyit feltételez, hogy az illetőnek van valamennyi memóriája és ideje.
2022. jan. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Én is írok sokszor így mert a telefon elcseszi és nem fogom javítgatni, és én is mérnök vagyok. A billemen meg néha nem veszi be a v-t, hiába pucolom ki. De monitor elől jósoló emberek, titeket tudlak irigyelni, hogy így ráláttok mindenkire XD
2022. jan. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
#5 Pedig ez - már megbocsáss - elég szomorú. Egy mérnökben kell lenni bizonyos fokú igényességnek. Szerintem sehová nem kell annyira rohanni, hogy egy utolsó ellenőrzést ne "futtassunk le". A munkáidat is így adod ki a kezedből? Mert akkor kész csoda, ha van. (Éredkes lenne, ha pl. egy programozó is így gondolkodna. Néha nincs egy betűm, de ki nem szarja le? Összevissza gépeltem a karaktereket, de azt is leszarom. Aztán persze nem fut le a progi...)
2022. okt. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6-os igen ez is tipikus. Mert ha valaki mérnök, akkor...félistennek kell lenni. Nem, mi is ugyanolyan emberek vagyunk mint te, csak legfeljebb egy kicsit okosabbak ;)
2022. okt. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Majd rájössz miről beszél #6, amikor kikerülsz a munkaerőpiacra
2022. okt. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!