Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez ciki lenne szerintetek?

Ez ciki lenne szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudok fejben számolni de felvettek egy pékségbe dolgozni, mennyire ciki, hogyha zsebszámolóval számolom ki azt hogy mennyit kell visszaadni?

2022. júl. 4. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vevőként láttamilyet. Olyannyira nem is tűnt fel a dolog, hogy a vásárlás végéig észre sem vettem. Nézd,az emberek oda azért mennek, hogy megvegyék ami kell. Nem fog senki tesztelni, ferde szemmel nézni vagy beszólogatni. Legtöbb esetben mindenki csak siet végezni a dolgát. Semmi több.

Valamint szerintem fontosabb, hogy megkapjuk a pontos összeget, minthogy az hogyan került kiszámításra.

2022. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy pékségben se láttam még, hogy fejben adja össze a dolgokat. Mindent beütnek a pénztárgépbe.
2022. júl. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos itt nem írja ki alapjáraton, hogy mennyit kell visszaadni sajnos. Ezért gondoltam, hogy jó megoldás lenne a zsebszámoló.
2022. júl. 4. 15:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nem gáz, de ha nem félsz tőle és gyakorlod kicsit nyugisabb időszakban, biztos menni fog pár héten belül
2022. júl. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, jobb, mint probléma adódna belőle.
2022. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 segitseg ***** válasza:
73%
A lényeg, hogy ne stresszelj rá és vigyázz a matektanárokkal :D
2022. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Katona Dius ***** válasza:
100%
Könyvelő vagyok, én mindent géppel adok össze. Amikor olyan munkaköröm volt,hogy készpénzzel is dolgoztam,akkor is használtam. Inkább égettem magam a géppel,mint hogy a nagy rohanásban rosszul adják vissza. Én azt mondom,inkább ezt,mint az a kellemetlenség,hogy nem jól adsz vissza.
2022. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Add meg a módját! Abakusszal számolj! 😁
2022. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!