Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A penny raktárakban tényleg...

A penny raktárakban tényleg ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Jelentkezni szeretnék az egyik logisztikai kozpontjukba kommisiozonak, de olvastam egy kommentet, hogy kihajtjak a szart is az emberekbol es nem becsulik meg oket egyaltalan, folyamatosa tulora stb. Mennyire igaz ez?
2022. júl. 5. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van
2022. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vásárlóként is fel szokott tűnni, hogy mennyire kiégett, túlhajszolt dolgozók vannak a pennyben.
2022. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
pennynél már 10 évvel ezelőtt is ez ment. Úgy vettek fel akkor, hogy nálunk aztán nincs túlóra. Aztán az első délutános műszakom lejárta előtt 10 perccel közölték, hogy ráhúzunk 4 órát.. hajnali 2ig. Mondtam a csoportvezetőnek, hogy az marad akinek 2 anyja van... nem ebbe állapodtunk meg. Másnap délutánra már nem is kellett bemennem.
2022. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
St22 Lacika javaslatára próbáld meg az Aldi raktárát, hátha ott jobb a helyzet.
2022. júl. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A penny sucks. Tényleg mindig ez ment. Alulértékelt emberek gyűjtőhelye. Aki tartja magát egy picire nem marad ott.
2022. júl. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nagy áruházban kimerült dolgozókat látok.
2022. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4

Ez most szarkazmus, vagy tényleg megéri megpróbálni?

2022. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7 Miért ne érné meg, egy napot majd hetet ki kell próbálni, aztán megnézni mennyire hajtós? Ha tetszik akkor ott kell melózni.
2022. júl. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!