Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek felnyomjuk a...

Szerintetek felnyomjuk a kollégánkat a vezetőségnél?

Figyelt kérdés

Heti 1 alkalommal be kell jönni dolgozni a többi Home Office, és abban az egy napban amikor itt van bent, szinte folyamatosan csak internetezik, telefonozik, meg olvasgat.


Ennek ellenére mindig mindennel kész van határidőre, és így is Ő csinálja a legtöbb mindent, és hiba nélkül dolgozik.


Viszont nekünk bár kevesebb feladatunk van, azért rendszeresen úszunk a munkában, szerintetek szólhatunk a vezetőségnek, hogy látjuk, hogy a kolléga internetezik és ráér, ezért átvállalhatna tőlünk néhány dolgot?


2022. júl. 13. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

"mindig mindennel kész van határidőre, és így is Ő csinálja a legtöbb mindent, és hiba nélkül dolgozik"

Akkor nem értem a problémát. Nem ez lenne a munkavégzés lényege?

2022. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Próbáljatok felzárkózni.
2022. júl. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát, hogy internetezik, telefonozik, nyilvánvalóan ha ennyire ráér, akkor kaphatna plusz munkát, hogy minket tehermentesítsen.
2022. júl. 13. 12:36
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

#3

Vagy dolgozzatok ti is hatékonyabban.

Most komolyan büntetnéd azt az alkalmazottat, aki a leghatékonyabb a csapatban? Logikus.

2022. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is úgy látod, hogy ő csinálja a legtöbb mindent, akkor ne. Vagy varázsló, vagy egyszerűen hatékonyabb nálatok.

Az nem kóser, hogy ő még többet dolgozzon csak azért, mert ti lassabbak vagytok.

2022. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kérdezzétek meg, hátha tud valami trükköt mutatni nektek. (pl saját maga készített táblázat, ami kiszámol mindent 1 perc alatt ahelyett, hogy órákat kellene rajta tökölni - én ilyenekkel szoktam időt nyerni, persze elkészíteni nem egyszerű, de hosszútávon megéri)
2022. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ácsi, ha ő jobban végzi a munkáit, nehogy már ő szívjon mert ti bénák vagytok. Ugyan annyi dolgotok van, talán ha ti is értenétek hozzá, ti se szakadnátok meg. Ennyi, nem mást kell baszogatni, hanem magadon dolgozni.
2022. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ilyeneket én is csináltam - és amúgy senkinek nem szóltam róla, pont ezéet hogy ne sózzanak rám hálából több munkát. A "standard" határidőkkel dolgozom, általában pár nappal korábban adom le a feladatot, így a felettesem le van nyűgözve hogy gyorsan dolgozok, nekem meg van egy csomó szabadidőm. :D az a trükk hogy a kollégáknak nem szabad észrevenniük, mert ez lesz belőle mint fent a kérdésben....

2022. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szolhattok, de ha elegedettek a kollegaval a vezetok es a kollega ki tud allni magaert, akkor ti fogjatok megszivni. Ti lesztek az elsok, akiket lecserelnek, ha jon egy masik jobb kollega, mert ebbol csak az fog kiderulni, hogy ti nagyon lassan haladtok, szarul csinaljatok a dolgokat, stb.
2022. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez IT vagy milyen munkakör ? Mert nem mind1, hogy egyénekre szabva van kiadva a munka, és mindenki elvégzi a sajátját, vagy az egész csapat dolgozik egy nagy projekten.
2022. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!