Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahelyen mennyire...

Egy munkahelyen mennyire torelálnák azt, ha péntekenként nem járnék be? El szeretnék végezni egy levelező tagozatos egyetemi képzést.

Figyelt kérdés

2022. júl. 13. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

EZT az adott munkahellyel kell tisztázni, van, ahol megoldják másként, hogy ledolgozd a kiesö idöt, van, ahol meg ragaszkodnak az eredeti munkarendhez

ÚGY garantáltan nem megy, hogy egyszerüen nem jársz be heti egy nap.

2022. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Főnökfüggő, munkahelyfüggő? Lehet hétvégén dolgozni? Akkor péntek helyett egy szombaton vagy vasárnap jársz be.

Ha nem, tudsz dolgozni hétfőtől csütörtökig 10 órákat (tehát minden nap +2 óra)? Akkor meglenne a heti 40 óra péntekre.

Ha nem, tudnál mint 4 vagy 6 órás dolgozni, hogy heti 20 vagy 30 órát dolgozz? Akkor hétfőtől csütörtökig 8 órát dolgozol és pénteken szabad vagy.

Mennyi szabadnapod maradt? Ki tudod venni a péntekeket szabadnapnak?

2022. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon munkahely függő.

Nálunk pl mindig pont péntekenként van a legnagyobb hajtás, így nem igazán lenne megoldható, vagy valaki minden pénteken szabin legyen, de bármelyik másik nap viszont megoldható

2022. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Péntek-szombat lenne az egyetem. Még nincs munkahelyem, jelenleg álláskereső vagyok. De közben jelentkeztem egyetemre levelező tagozaton.
2022. júl. 13. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez munkahely és tevékenységi kör függő. Az a tiszta, ha már az interjún jelzed ezt.
2022. júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még fel sem vettek az egyetemre.
2022. júl. 13. 22:24
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan beugrós munka,ahol nem probléma.
2022. júl. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem toleráns a munkahelyem, már náluk dolgoztam 1 éve, amikor bejelentettem, hogy továbbtanulok. Nem volt gond, átírtuk a szerződést 30 órásra, mert a 10 órázás vállalhatatlan lett volna (gyerekem van, 2 óra az oda-vissza út), de ez csak egy 1 éves továbbképzés. 3,5 évet nem biztos, hogy toleráltak volna nekem sem. Még fél év van, megéri. Utána jobb lehetőségeim lesznek :)
2022. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ke tudtam csúsztatni a többi napon
2022. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kötöttem tanulmányi szerződést emiatt. Pénzbe nem támogattak, viszont a szabadidőmet biztosították az órákra, illetve a vizsgákra. Aláírtam így 3 évet.
2022. júl. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!