Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha már nem éreznéd...

Mit tennél, ha már nem éreznéd jól magad a munkahelyeden, de jelenleg nem lenne jobb opció?

Figyelt kérdés

Egyre rosszabbul érzem magam a munkahelyemen, amit évekig nagyon szerettem. Szervezeti átalakulások voltak, az új kollégákkal nagyon nem jövünk ki jól és az új feladaim se tetszenek, nem erre jelentkeztem anno. Mindennek tetejébe az elmúlt hónapok (és főleg e hét) eseményei után a fizetésemmel se vagyok elégedett.

A gond az, hogy szakmán belül az ország legjobban fizető munkahelye. Jobbat nem találok. Kivéve persze ha szakmát váltok és tanulok valamit, ami nincs kizárva de akkor ide leszek "betonozva" további hónapokra, évekre, amíg nem szerzek valamilyen képesítést más területen, hogy más jellegű állást kereshessek.

Az nem opció hogy munkanélküliként tanuljak "főállásban" vagy hogy vállaljak addig valamit kisebb fizetésért, nagyrészt az én fizetésemből élünk.


Mit tennétek ilyen helyzetben? Képzés, és bírjam ki összeszorított fogakkal addig? Vagy mit szoktak csinálni ilyenkor az emberek?

(Ez az első teljes állásom, nincs tapasztalatom.)


2022. júl. 15. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom enis szarul erzem magam de itt van mas opcio csak a f*szfej fonok nem enged el
2022. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs, hogy nem enged el....
2022. júl. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"A gond az, hogy szakmán belül az ország legjobban fizető munkahelye. "


Döntsd el, hogy megéri-e a lelki egészséged a kurvulást. Nekem nem érné meg, inkább keresnék kevesebbet.

2022. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3

Pár hónappal ezelőttig én is ezt mondtam volna, de most már aggódunk hogy a jelenlegi bevételből se fogunk kijönni, nem hogy még kevesebb pénzből. :(

2022. júl. 15. 13:46
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg szervezeten belül magad átlavírozni máshová.
2022. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Én pont így vagyok, és egyszerűen csak csinálom és ennyi.

Mondjuk én külföldön vagyok nyelvtudás nélkül, szóval nekem egy B opció esetleg itthon minimum fele fizetés lenne vagy még kevesebb.

De, ha olyan opcióm lenne, hogy a fizetésem max 20-25% át veszteném, biztos nem szarakodnék és keresnék mást.

Egy bizonyos szintig egyáltalán nem éri meg a plusz pénz az ideget meg a rossz tapasztalatokat és éveket.

2022. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
#2 de van sajnos mert mindenfele kifogasokat talal ki hogy a masik terulet ahova menni akarok nincs felvetel meg f*szom tudja mi, varjak fel evet aztan megint fel evet a f*szom kivan mar vele, nem enged el a g*cifeju kocsog
2022. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cégen belül nem vesznek át másik pozícióra olyan lehet, de ne mondd, hogy felmondani sem engednek...
2022. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne mondja támogat mindenbe, közbe meg a pofámba hazudik fél éve
2022. júl. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Munka mellet interjúkra járnék. Vagy ha annyira rossz, felmondanék.
2022. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!