Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha imádom a munkahelyemet...

Ha imádom a munkahelyemet Győrben, de Budapesten szeretnék lakni, akkor hogy oldjam meg okosban, ha munkásszálló nem opció?

Figyelt kérdés

Minden álmom kiskorom óta Budapest. Már csak egy karnyújtásnyira van, viszont eddig csak rossz munkahelyeim voltak ahová gyomorideggel jártam be mindig, mostanáig. Lassan fél éve egy olyan helyen dolgozom, ahol imádok lenni, jó a közösség, és így tovább. Viszont ez Győrben van, jelenleg itt is lakom albérletben, és saját autóval rendelkezem aminek a fogyasztása durván 7-8 liter, 1.0 motorral, ami autópályán pláne eszik. Csak, mert gondoltam hogy onnét autóznék be, tehát Győr irányából rögtön Budapest elején, vagy előtte picivel néznék albérletet. Kb 1 óra 10 perc lenne az út, míg más Pápára busszal másfél órát utazik, és vissza is. Ti mit tennétek a helyemben, ha nem akarjátok egyiket sem beáldozni? Kettő albérletet egyszerre nem tudok fenntartani, hiába keresek nettó 320-340 körül targoncázással.


Attól félek, hogy Budapesten nem találnék mégegy ilyen laza, könnyű és nyugis munkát amit tudok is csinálni, félek váltani. Sokszor 12-ezem éjszakásban, néha délutános és délelőttös vagyok, szóval a győri albérletben sem vagyok hű de sokat sokszor, hát még Budapestre odaérni, pihenni egy kicsit, és indulni is vissza, és ebben nincs benne egy esetleges dugó.



2020. dec. 3. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Es a dugoval szamoltal-e? Ha valami nem ugy jon ki, ahogy gondolod, akkor hogyan is akarsz pl 8ra hazaerni? Egyebkent szerintem ennek nincs most ertelme. Nem akkora cucc pesten lakni, foleg most, hogy semmi nincs nyitva, be lennel zarva a lakasodba, es legalabb ingazhatsz is.

De ha annyira szeretned, akkor inkabb keress munkat Budapesten, biztosan talalnal valamit, ami nem olyan rossz, bar en most a helyedben nem valtanek. Esetleg ha majd feloldjak a tilalmat,megnyit minden ujra, akkor koltoznek. Varost nezni meg hetvegen is feljohetsz barmikor, es egyebkent is par alkalom alatt megunnad, tehat ez sem indok szerintem a koltozesre.

2020. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pihend ki magad és gondold át!

Budapesten lakni, ahonnan naponta Győrbe kell járni 3 műszakba dolgozni és ebből némelyik műszak 12 órás,...

...hát nem is tudom, hogy komoly e a kérdés, mert még kamunak is abszurd.

2020. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy helikoptert! Akkor nem kell két albira költened.
2020. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, ami miatt Budapesten szeretnél lakni?
2020. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
3 eve elek pesten, nekem is oriasi almom volt. Hat aztan jott a valosag :( Az a helyzet, hogy a szep reszeken, amibol keves van, az alberlet megfizethetetlen, tehat hiaba szeretnek en a var kozeleben elheto albit, ami nem egy pince, nem 15 negyzetmeteres es 150 ezer alatt van, errol nagyon hamar le kellett mondanom. Aztan jott a tobbi, a csotanyok, az agyi poloska, a szenvedes a tulajokkal, sok csoves, a koszos-budos-hugyos belvaros, stb stb. A varosnezesre ugy kb 1 honap alatt rauntam. Alig varom, hogy vegezzek az egyetemmel, menekulunk is innen a parommal :D Ha tobb penzem lenne talan, es lakhatnek valami budai kerteshazas reszen, akkor szivesen maradnek, de igy :/
2020. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés, valahogy össze szeretném hozni. Igen, a vírus után lépnék valamit, csak fogalmam sincs, hogy pontosan mit. Győr sem rossz, de én imádom a várost, nem tudom elengedni. Szinte minden oda összpontosul, éjjel is pörgős, én ezt szeretem. Vidéken úgy érzem megfulladok. Számoltam a dugóval is, és tényleg necces így kivitelezni ilyen beosztásokkal. Lehet bele is roppannék. Ha nincs más megoldás, akkor ott kell keresnem valami munkát, még ha ezt nagyon szeretem is
2020. dec. 3. 17:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tarthatatlan lenne, muszaj helyben keresned munkat.
2020. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ismeretség nélkül mennyire nehéz élhetően fizető targis melót találni?
2020. dec. 3. 18:13
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pláne a vírus óta. Egy ismerősöm hónapok óta keres ilyen munkát. (Budapest) Mondjuk ő ennyit az előző munkahelyén sem keresett targoncásként.
2020. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Konkrétan nem a targoncás hirdetéseket nézem, de nekem úgy tűnik, hogy rengeteg helyre keresnek targoncást. Hogy aztán mennyiért és mennyire kényelmes, arról az érdekeltnek kell meggyőződnie.

De a Kérdezőt nem sürgeti semmi, módjában áll keresgélni.

2020. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!