Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mást is zavar, amikor a...

Mást is zavar, amikor a takarítók akkor jönnek az irodátokba, amikor még munkaidőtök van?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 19:28
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
28 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Akkor takarítsatok magatok után.

Nem azért mennek be, mert annyira kíváncsiak rátok, hanem azért, hogy eltudják végezni a munkájukat.

2022. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszélje meg a ti főnökötök az ő főnökükkel.
2022. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy eléggé érdekes probléma, mert nem feltétlenül az ember számára legkedvezőbb időpontban toppannak be a takarítók, hogy elvégezhessék a munkájukat. Az viszont tény, hogy amennyiben 10 napon keresztül nem járnának arra, amerre feladatuk ott járni, akkor megenne mindenkit a kosz, a mocsok. Ráadásul a cégek nem arról híresek, hogy pótlékokat fizetnének csak azért, hogy a takarítók ne találkozzanak a munkavégzésük ideje alatt a munkahelyen dolgozó egyéb emberekkel, - pedig nekik is jobb lenne talán.

Itt a kör gyakorlatilag be is zárult.

2022. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Irodaházakba normális főnökség úgy intézi, hogy a takarító személyzet az irodák zárása után vagy nyitás előtti órákban tudja megoldani a takarítást.
2022. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Engem néha igen, mert egyből bejön kopogás nélkül, vagy csak 1 koppanás után.
2022. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és még mindig megjegyzéseket is tettek. "Mi ez a sok morzsa? Hajas a padló. Dohány van a padlón", stb. Közben én mindig az asztal felett ettem, meg nem is cigizek, de ezeket valahogy mindig nekem tették. Meg párosával jöttek, és úgy vihorásztak. Télen rám nyitották az összes ablakot/ajtót telibe, stb. Elég irritáló nőszemélyek voltak. Jöhettek volna pedig máskor inkább, mondjuk este, mikor már jóval nagyobb a nyugi, én úgyis 24 óràztam, de volt, hogy eléggé hátràltattàk a munkámat, a kamionos meg eléggé ideges is volt emiatt. /Teherportàn dolgoztam/

Tudom, nem ők döntik el, hogy mikor jönnek be takarítani, ők csak a munkájukat végzik, de lehetett volna normálisabban is.

2022. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!