Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok beletanulni a...

Nem tudok beletanulni a munkaba es ez egyre nagyobb nyomast tesz ram, pedig nem nehez munka. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Komissiozo vagyok, 2 napja mar, hogy probalok beletanulni, de nem megy, es bar aki betanit folyton nyugtat, hogy ne aggodjak, majd belejovok es hogy turelmesek mindenkivel, nem szoktak azert elkuldeni senkit, mert lassabban jon bele. Nos a tobbiek mar egyedul csinaljak, neha kernek segitseget, de mellem meg kb foylamatosan kell a felugyelet, mert kb mindig elrontok valamit es most, hogy latom, hogy a tobbieknek megy még nyomas is helyezodik ram ez miatt es kapkodok, hibazok megtobbet, figyelmetlen leszek..mit tegyek? Nem akarok munkat valtani, hanem bele akarok jonni, de mostmar stresszelek is ezen.
2022. júl. 18. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ne aggódj!

Nagylevegő, és szépen - nyugodtan - higgadtan haladj a munkával!

Én 1 honapja kezdtem ott ahol vagyok, csetlek-botlok folyton.


De lassan megy minden - 1 hónapba telt de sikerült.


Egyébként enis raktáros vagyok, jovoheten kezdek mint komissiózó.

2022. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

2 nap az még semmi majd ha 2 év után vét az ember alapvető hibákat akkor főjön a feje,ennyi idő alatt semmi nem dőlt még el.Azt próbáld elérni hogy ne stresszelj be azon ha nem megy valami mert csak sokkal rosszabbá teszed így a helyzeted,pánikolni kezdesz,kapkodsz,így végképp nem fog menni.

Add a legjobbat amit tudsz,tanulj a hibáidból,próbálj fejlődni,ennél többet nem tudsz tenni,ha túlgondolod a dolgokat nem lesz jobb.

2022. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Te miről beszélsz?

Ket nap után meg azt sem tudtam hol vagyok a jelenlegi munkahelyemen, telejsen elvoltam veszve.

3-4 hónap kellet mire mindent megtanultam es kb fél év mire már jól ment.

2022. júl. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mint irtam konnyen megtanulhato munkarol van szo.
2022. júl. 19. 05:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
de mi az ami nem megy amúgy? Vagy fizikailag nem bírod, vagy mi?
2022. júl. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindig szarul, intabilra epitem meg a raklapra meg lassan csinalom, nem haladok megfelelo tempoval
2022. júl. 19. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát hallode, én 2 hónap után éreztem hogy megy a munka, 4 hónap után is rengeteg dolog volt, amit megtanultam....

Szerre, ez egy olyan folyamat amin keresztül kell menni, menni fog, nyugi van ;)

2022. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!