Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel tudnám lerázni a kollégá...

Mivel tudnám lerázni a kollégámat, úgy hogy ne sértsem meg, aki rendszeresen a nyakamra jár cseverészni?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő folyton a magánéletével meg hülyeségekkel fáraszt. Hiába próbálom elterelni a beszélgetést értelmesebb téma felé, lehetetlen. Folyton a körömlakkozási meg ruhavásarlási stb. történetek mennek meg a családi problémák. Ez engem egyáltalán nem érdekel és csak zúg a fejem tőle.

Sajnos a munkaidőnkbe belefér, így ezt nem mondhatom kifogásnak. :(


2022. júl. 21. 18:37
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem kéne össuerúgnom vele a port mert időnként vannak egymásra épülő munkafolyamatok is és ha besertődik és nem csinálja meg a részét én szívok. Mert neki laza a főnöke nem érdekli az enyém meg szigorú.
2022. júl. 21. 20:53
 12/20 anonim ***** válasza:
Azt nem teheti meg, hogy nem csinálja meg. Akkor jön a bemószerolás. Nem akadályozhat a munkádban.
2022. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nincs kinek bemószerolni. Az ő főnökét nem érdekli mit csinál. Az én főnökömnek meg nem beosztottja. És a válasza, hogy oldjam meg.
2022. júl. 21. 21:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Előre kár feltételezések miatt kétségbeesni.
2022. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk jogos :)
2022. júl. 21. 21:51
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy fejhallgatót
2022. júl. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ha valaki beszél hozzád te meg bedugod látványosan a füled au elég nagy parasztság. Ilyet biztos nem fogok csinálni. De szerintem az sem aki tanácsolta.
2022. júl. 22. 10:28
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Az is nagy parasztság hogy folyamatosan beszél és észre se veszi magát hogy zavar másokat
2022. júl. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Lehet, de én nem akarok ilyenné válni :)
2022. júl. 22. 18:21
 20/20 anonim ***** válasza:

Akkor meg ne figyeljél ra oda csinald a munkad

Valamit kerdez mindig mondd azt hogy aha, igen, nem tudom, hat ez van

Nekem is volt ilyen munkatarsam de lekoptattam igaz fel ev alatt :D

2022. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!