Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik azok, amik miatt a munkahe...

Mik azok, amik miatt a munkahelyetekről jókat, illetve rosszakat tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó: közel van, jól fizet, szakmám, olykor laza meló, lehet közben munkatársakkal beszélgetni, kreatívnak kell lenni


rossz: van egy elmebeteg szadista baromállat nemnormális betegagyú főnök

2022. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz a szakaszhoz értem, hogy nem érdekelnek a körülmények. Közel 5 év alatt, rengeteg mérget evett az ember a munkája által, ha a vezetők nem alkalmasak arra, hogy azok legyenek, ez nekik a szerénységi bizonyítványuk.
2022. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Rosszak: ha mindenkinek mindent szabad gondolkodás megy egy munkahelyen;

ha a főnököt-szakmai vezetőt nem érdekli egynéhány dolog, ugyanakkor van egy-két sztárocska, akik nyalják-falják őket, és ez nem zavarja őket; ha kis csoportocskák vannak egy munkahelyen, ahol az egyik helyről a másikra átjárás nincs.

Jó: ? Ilyen, az előbb felvázolt feltételek mellett nincs... Azzal mit érek, ha bekamuzom, hogy rosszul vagyok, aztán elenged a "főnöknek" nevezett személy, mert nem mer komfrontálódni, utánajárni, hogy valóban xarul vagyok-e?

2022. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudnék egyikhez sem mondani semmit. :D
2022. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó : szeretem magát a munkafolyamatot, a társaság, sok fejlődési lehetőség, a főnök személye ha jó a kedve

Rossz: a paraszt ügyfelek, rossz kedvű főnök, messze van, értékesítési kényszer

2022. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó:-korrekt fizetés

-normális kollégák

-változatos munka,fejlődési lehetőség

-általában nem kell megszakadni a munkában

-ingyenes céges buszjárat sok irányban,jó buszokkal

-túlórázni szinte mindig lehet de kötelező szinte soha nincs

Rossz:-beosztás,folyamatos 3 műszak,hétvége nincs legtöbbször

-sokszor nincs alkatrész és szarakodni kell(karbantartás gyárban)

2022. júl. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok penz, joarc kollegak, szep csajok, korrekt fonok
2022. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó: közel van, rugalmas, home office-al kombinálhato, en nyitok zárok, akkor jövök megyek amikor akarok, jól fizet, a főnök ugyanolyan mintha a klónom lenne, (néha ugyanolyan ruhában is vagyunk véletlen, es ugyanolyan szétszórt késős mint én, de azért okosabb, talpraesettebb is stb), nagyon intelligensek az elektronikus kollegák, egyéb vezetők, személyeskedés nélkul asszertívan mindent meg tudunk oldani beszélni, személyesen kollegák nincsenek, kreatívkodhqtok is javarészt szabad kezeim vannak a vez.pozíció miatt is, én osztom be a feladatok rangsorolását prioritását is, reformálhatok, fejleszthetek is bármit, stb.


Rossz: kapacitásom nincs kihasználva, kevés a feladat, ha kérek, értelmetlen dolgokkal terhelnek pluszba(pl 5 évvel ezelőtti porosodó archivált sehova nem kell- anyagokkal, vagy lefűzésekkel papírtologatassal amihez ész se kell), nincs meg a kezdeti izgalom, minden már szinte csukott szemmel megy, motivácio gyengül, fasultság kiégés unalom környékez, előrelépésre nincs lehetoseg (így is a főnök helyettese is vagyok es övé a cég szóval max a céget vehetném át ennyi a fentebblépés:D), de anyagilag is duplázni pl már nem lehet, azaz apránként kúszik csak felfelé évente, a cég bizonytalan hosszu távon, majd váltani kell

2022. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Középvetetőként regényt tudnék írni, nincs elég karakter hozzá
2022. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!