Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet vagy hogyan lehetne...

Hogy lehet vagy hogyan lehetne kezelni azt ha haverok/munkatársak erősen arra utalgatnak hogy meleg vagyok, csak azért mert 5-6 éve nem volt semmilyen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Leszögezném hogy teljesen heteró vagyok.


Több oka van hogy miért nincs párom, az egyik az hogy baromi nehezen ismerkedem a szoc. fóbiám miatt..


És nem elég a bajom, még ez is..


Nem gúnyolódnak, hanem "finoman" de egyértelműen utalgatnak. mint ha "kiakarnák ugrasztani a nyulat a bokorból"


Ráadásul hirtelen kínomban nem is tudok ezekre mit reagálni..



Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? félek hogy elterjesztik rólam, és pontosan tudom hogy ezt utána szinte képtelenség lemosni..


2022. júl. 23. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Röhögsz és elküldöd őket a pcsába. Senki nem terjeszti azt hogy meleg vagy, csak beképzeled.
2022. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

És akkor mi van?

Hozzám ideköltözött fizető bérlőként egy munkatársnőm 1 évre, míg a fia hozzáépített a házához és felújította.

Falun lakom, az egész falu televolt vele, hogy leszbikusok vagyunk.

Mindketten 3 unokás, többgyerekes nagymamák vagyunk, abszolút nőies külsővel.

Szarni bele!

2022. júl. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Kamuzz nőkről randikrol.
2022. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt hogy hétvégente nagy csődör vagy:D Bulihelyen felszedsz sunákat és egyéjszakás kalandjaid vannak.Akkor nem lesz ez téma.Mond hogy míg nem lesz komoly addig így élsz.
2022. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha most hirtelen elkezded a nőügyeidet felhozni, azt fogják mondani hazudsz, hogy leplezd azt, hogy meleg vagy. Mondd, hogy az vagy, de ilyen végtelen lesz*ró hangnemmel, meg attitűddel.
2022. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
valki elmondaná nekem , hogy sokan miért gndolják a másikat melegnek ha nincs kapcsolata? ezt már én is tapasztaltam , nem tudom miért van?
2022. júl. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább a prolikra jellemző gondolkodásmód. Ugyanakkor, ha unatkoznak, remek kiindulópont arra, hogy valakit ekézhessenek, vegzálhassanak.
2022. júl. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Laylah ***** válasza:
Szóval ha nincs nőd, meleg vagy. Na de pasid sincs... akkor nem hetero vagy? :D
2022. aug. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8 Hát de nem ez lenne a logikus?! :D
2022. aug. 11. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!