Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék erről beszélni a...

Hogy tudnék erről beszélni a főnökömmel?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, nincs ebben tapasztalatom.


Egy csapatban dolgozom, de egy hónapból 2 hét hajtós nálunk, 2 hét viszont lazább, kevesebb tennivalóval.

Jeleztem ezt a főnökségnek, hogy lenne kapacitásom más feladatokra is a 2 lazább hétben, ezért ezalatt a 2 hét alatt besegítek egy másik csapatnak. Hivatalosan nem lenne nagy feladat, de gyakorlatilag minden nap elmegy vele a délelőttöm.

1 hónapja tart ez.


Múlt héten volt egy csoportos értekezlet, ahol megbeszéljük a következő hónapot, az előző hónap eredményeit, és ilyenkor mindig kiemelnek és megdicsérnek 1 rövid mondatban 1-2 embert. Mindez kb 20 ember előtt.

A nagyfőnök arról kezdett beszélni, hogy köszöni A-nak hogy besegített egy másik csapatba. Folytatta, köszöni B-nek, hogy besegített egy másik csapatnak. Vártam boldogan, hogy kiemel engem is, hiszen konkréten emiatt kezdett kollégákat kiemelni, de nem végül említett, és ez szarul esett, úgy érzem nem ismerik el az extra munkámat, amit azért is teszek, hogy egyszer előléptessenek.


Legközelebb ha lesz megbeszélésem a főnökkel, rá szeretnék kérdezni, hogy ennek mi az oka, hogyan tudnám láthatóvá tenni magam.


Mit tudtok javasolni,


2022. júl. 24. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Aztán mióta dolgozol ott? Lehet a nagyfőnök még a nevedet sem tudja.

Nekem is el kellett telnie jó pár hónapnak, hogy jobb, kényelmesebb (vagy ahogy az irigy emberek fogalmaznak: csókos) munkáim/napjaim/lehetőségeim legyenek.

2022. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éve itt vagyok..
2022. júl. 24. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:

:DDDDDDDDDDD

Szar ráébredni, hogy csak egy melós vagy a főnökségnek. Én is ebben a cipőben járok és hiába a törekvés, leszarnak, így hát én is leszarom már az egészet!

2022. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Üdv a felnőttek világában.

Pályakezdő, az első, talán nem is teljes hónap, hogy bizonyíts. Ezek szerint nem tettél le eleget az asztalra. Nyomd keményebben. Nem egy hónap alatt kell várni a csodát

2022. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!