Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan üvöltözik velem egy...

Jogosan üvöltözik velem egy másik munkavállaló? Gusztustalan, undorító stílusban beszélt nekem az egyik idősebb nő, ezt nekem tűrni kéne? (27/L)

Figyelt kérdés

Ma bejöttem dolgozni és a főnök elkezdett velem veszekedni valamin. Van két idősebb nő, 50 év körüliek, akik az első perctől utálnak és még csak nem dolgoznak itt teljes munkaidőben, csak bedolgozók. Már az első naptól fogva beszólásokkal illetnek, úgy, hogy én még csak tanulom ezt a szakmát, ők pedig már 20 éve benne vannak. Az egyik nő a főnökkel való vitám közben közbeszól, így: "Mit képzelsz magadról, kivel beszélsz? A főnökkel nem feleselünk, de biztos otthon nálatok ilyen bunkók, ezt hoztad otthonról."

Hozzáteszem semmi rosszat nem mondtam, csak megvédtem magam a főnökkel szemben, de nem bunkón, viszont nem hagytam megam.


Kérdezem én: Orsi, te amúgy elmondod kérlek, hogy ehhez neked mi közöd van? Te is a munkáltatóm vagy esetleg?


Erre: Az idősebbnek nem adod meg a tiszteletet?


Mondtam, hogy annak, aki tiszteletreméltó megadom természetesen, annak aki pedig rosszmájú megjegyzésekkel illet mióta itt vagyok, sajnos nem.


És a legjobb rész, tegnap reggel elaludtam, és kimentettem magam, hogy el kell szaladjak az xy irodába, kicsit kések.


Ez a nő felhívta az irodát, hogy én tényleg ott voltam-e és mindenki előtt elkezdte üvölteni, hogy"HAZUDOZOL TE ÖSSZEVISSZA, NEM VOLTÁL TE SEMMILYEN IRODÁN! KINYOMOZTAM!


Na modom, az iroda nyomozója is vagy?


Válasz: Igen!


Na tehát ezek miatt a dolgok miatt én még a mai napon szeretnék felmondani, mert szerintem egyáltalán nem normális az, hogy egyik munkavállaló számon kéri a másikat, nyilvánosan megalázza és társai.


2022. júl. 26. 14:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem jogos, ha velem ordítozna valaki falhoz is csapnám.
2022. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Jól teszed...
2022. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem kellene, már eleve fölösleges a kérdés is. Egyszer engedtek meg velem ilyen hangnemet, egy anyázás nélkül küldtem vissza az illetőt a kocsmába, ahova való ez a hangnem.
2022. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok, hogy ti mit mondtatok volna neki erre?
2022. júl. 26. 14:51
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Elküldtem volna őt melegebb éghajlatra.
2022. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Te sírod most tele az oldalt, ügyvédlány? :)))


A hazugokat én is rühellem...nem tudjuk a "közöd" mit takar, így bocsi, de ez csak félmese....

2022. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
33%

7

Igazad van, te még az általad leírtnál is rosszabb vagy, meg is érdemled, amit kaptál:)))

2022. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
42%
Velem is úgy beszélnek mint egy állattal, vagy rabszolgával. De én hagyom. Elmondja amit akar a stílusában, én meghallgatom szépen, még akkor is ha nincs igaza, aztán megyek dolgomra. Kicsit fárasztó, de nincs értelme pattogni. Talán majd idővel változik ahogy idősödök.
2022. júl. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

A 7-es válaszod alapján kicsit nagy az arcod és megérdemelted ezek szerint.

2022. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az arcom nagy, igen. De nem ugatok bele mások dolgába, mint ahogy ők teszik.
2022. júl. 26. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!