Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálsz akkor, ha szabály...

Mit csinálsz akkor, ha szabályokkal kapcsolatban ad tanácsot egy biztonsági szektorban dolgozó, akivel jó kapcsolatot ápolsz, emellett a többivel is, mert jól végzed a munkád,de a cégnél nincsenek olyan előírások, amik az emberek érdekeit szolgálnák?

Figyelt kérdés
A napokban elvittek 40 db széket az egyik osztályról, az áruházban a kijelölt műszakban, alig volt ember, mert takarékoskodik a cég, meg nincs is elegendő alkalmazott. Más osztályos kolléga (én), a raktárból kiadtam neki a termékeket, a bejárathoz vittem neki, a kapunál az egyik biztonsági szektorban dolgozó, ellenőrizte a papírokat, mert már korábban az áruk rendezve lett, én közöltem a vásárlóval, hogy nem hagyhatom el az áruházat, neki kell gondoskodni arról, hogy a parkolóba vigye, az őr is ezt javasolta, mert ez a célszerű. Az ember minden területen megfelel, a rossz körülmények ellenére is, erre ma az őr egyik társa mondta, hogy rosszul jártam el, mert baleset is érhette volna az embert. A munkavállaló nem tud egyszerűen megfelelni, mert hiába tesz jót, neki kell túlélni a napokat bent. Mit gondoltok erről?
2022. júl. 26. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy van munkaköri leírás, ha pedig ez az eset az alapján sem tisztázott a főnököt kell megkérdezni.
2022. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"baleset is érhette volna az embert"

Hazaúton is érheti baleset az embert, illetve a Tesco parkolóban is, mégsem kísér ki a pénztáros.


Teljesen jól jártál el!

2022. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!