Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen okból nem mondja meg a...

Milyen okból nem mondja meg a főnökség egyes alkalmazottjainak azt, hogy meg akar válni tőlük?

Figyelt kérdés
Miért "csak" szívatják őket évek óta, miért nem őszinte a vezetőség, miért nem ülnek le beszélgetni az illető dolgozókkal arról, hogyan tovább, min kellene változtatniuk, vagy egyáltalán van e még megoldás a helyzetre?... Mire megy ki ez az egész egyáltalán? Nem az lenne a megoldás, hogy vagy elbocsájtják ezeket a dolgozókat, vagy másik munkakörbe helyezik őket?

2022. júl. 30. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Puha a főnök, nem meri elmondani

2. Valójában nem is akarja kirúgni

3. Nem akarja elküldeni, hogy ne kelljen végkielégítést fizetni

4. Nincs helyette más, a kisebb rossz, ha marad

2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az a megoldás, mert akkor végkielégítést is kellene fizetni.. azt pedig egyik cég se akar. Ha szívatják a dolgozót és felmond, akkor közös megegyezéssel teszi az esetek 99,9%-ban.. ahol nincs végkielégítés.
2022. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert vannak főnökök, akik szeretik szivatni a dolgozókat. Néhány esetben vannak emberek, akik mások alá tesznek, hazudnak róla, mert a főnök seggnyalói, és nem akarják kirúgni, mert ha pl évek óta dolgozik, végkielégítést kéne fizetni, ezt nem akarják.
2022. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

ellenem kettő évig folyt a hadjárat. kipakoltak az irodámból elvették a kulcsokat feltörték a fiókomat kiszórták a cuccaimat kitiltottak a levelezésből szándékosan meg nem történt lopást fogtak rám, nem jutattak el hozzám infókat direkt és fegyelmit adtak, kiküldtek udvart söpörni (diplomával) stb stb


kettő évig.

de kitartottam. aztán "elfelejtettek " időben bért utalni, én meg feljelenttem a céget az OMMF + NAVnál.

Na ez hatott, 2 hétre rá közös megegyezéssel + TELJES Végkielégítéssel távozhattam.

2022. júl. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

a vége felé a főnök nem is köszönt nekem én se neki, és megírtam neki mailben ha valamit akar tőlem ÍRÁSBAN közölje mert nem állok vele szóba. megírtam neki. de erre se rúgtak ki.


Aztán jött a feljelentés és ez hatott.

2022. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Négyeske! Ilyen tényleg van? :O Nálam a főnököt ellenem fordították, már várt a felmondást, előtte egy héten át megalázott a többiek előtt, kirúgással fenyegetett, aztán nem akart elengedni :D végül sikerült aznap felmondani, szerencsére a feljebbvalói nem voltak akkora bunkók mint ő, és elengedtek.
2022. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
#6: Az alapítványi iskolában? Csak egy szokásos munkanap
2022. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Takarékosság. Nem kell végkielégítést fizetni.
2022. aug. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!