Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A HR-es azt mondja gyári...

A HR-es azt mondja gyári operátorként el ne mondjam senkinek hogy diplomás vagyok, mert a műszakos "kollegák" szétszednek? Igaza lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondja egy tanácsot tud adni (még nem kezdtem el melózni, csak beléptem) el ne mondjam senkinek hogy diplomás vagyok.

Sőt, ha lehet azt se mondjam el eddig hol dolgoztam mert már abból is sejthető lesz. Inkább mondjam azt hogy megvan az érettségim és azóta gyárakban melózgatok.

Ha elmondom hogy diplomás vagyok és ennek megfelelő helyen melóztam, szétszednek és 1 hét maradásom nem lesz.

Igaza lenne?


2022. aug. 1. 09:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
81%
Az a baj hogy ezek a sz*réletű analfabéták találni fognak valamit ha csesztetni akarnak.Ha nem mondod el lesz más,akár ki is találnak valamit.A HR-es ismeri az ott lévő embereket,készülj a legrosszabbra szerintem,ha ilyen miatt beleállnak valakibe a legalja dolgozik ott
2022. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!