Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A HR-es azt mondja gyári...

A HR-es azt mondja gyári operátorként el ne mondjam senkinek hogy diplomás vagyok, mert a műszakos "kollegák" szétszednek? Igaza lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondja egy tanácsot tud adni (még nem kezdtem el melózni, csak beléptem) el ne mondjam senkinek hogy diplomás vagyok.

Sőt, ha lehet azt se mondjam el eddig hol dolgoztam mert már abból is sejthető lesz. Inkább mondjam azt hogy megvan az érettségim és azóta gyárakban melózgatok.

Ha elmondom hogy diplomás vagyok és ennek megfelelő helyen melóztam, szétszednek és 1 hét maradásom nem lesz.

Igaza lenne?


2022. aug. 1. 09:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

"A frusztrált magyar átlag proletárnál nehéz rosszindulatúbb embert találni."


De, a vidéki, frusztrált írástudatlan.....

2022. aug. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hiszem hogy azért tanultál évekig pluszban hogy aztán eltitkold meg szégyellned kelljen"


Mondjuk azért mert lehet gyári melósként többet kap. Mondjuk ezért. Én köziges diplomával a köziget hagytam ott egy kamionos fuverszervezői melóért.


A fizetés a közigben akkor bruttó 230 volt (2 éve) a fuvarszervezői kezdőbér 370 bruttó.

Most 490-et kapok, ha maradok a közigben 260 bruttós lennék.

Van még kérdés?

2022. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Ott így is úgyis szét szednek ha nem tudsz ki állni magadért. Ha ezt ki szagolják akkor is szét szednének ha neked is csak 8 általános vagy érettségid van. De ja azért ne mondd el szerintem se mert erre is vér szemet kaphatnak.
2022. aug. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
2%
Kamu kérdés. Ha bírod a cv-ben a diplomát fel se vesznek gyári operátornak.
2022. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Shaddark ***** válasza:
61%

Már miért ne vennék?

Két keze megvan, jöhet.

Amúgy se írnak gyári operátor munkakörbe cv-t :) Az önéletrajz a maximum elvárás ilyen helyekre. Nem is lenne értelme sem...

2022. aug. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
42%

15# Nagyjából képben vagy hogy mit jelent a cv és mit az önéletrajz?


"Amúgy se írnak gyári operátor munkakörbe cv-t :) Az önéletrajz a maximum elvárás ilyen helyekre. Nem is lenne értelme sem..."


Azt hiszed hogy a cv az valami divatos, titkos kód? 🤦‍♂️

2022. aug. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Shaddark ***** válasza:
38%

Én abban a tudatban éltem le az életem, hogy a cv az az un. "Curriculum Vitae". A CV nem egyenlő az önéletrajzzal. Ez csak egy ilyen elterjedt, ám teljesen téves hiedelem / félre fordítás.


A CV az önéletrajzoknak egy igen speciális fajtája. Egy olyan életrajzi dokumentum, amit jellemzően, orvosok és kutatók használnak. A CV kronologikus felsorolásban mutatja be a következőket:

a kutató korábbi pozícióit;

képzéseit és tudományos fokozatait;

a külföldi tanulmányutakat;

a szakmai díjakat;

tagságokat tudományos bizottságokban;

a fontosabb publikációk listáját.

Ezzel ellentétben az önéletrajz (resume) egy olyan marketingcélú dokumentum, ami egy megpályázott állás szempontjából mutatja be a készségeidet és tapasztalataidat.

Szívesen :)

2022. aug. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
17# Ajánlom figyelmedbe az angol-magyar, magyar-angol szotárat.
2022. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Mindegy, mert hosszútávon úgyis elviselhetetlen lesz számodra, hogy ilyen emberekkel kell együtt dolgozni. Ki fognak készíteni, még úgyis ha nem is ez a szándékuk.
2022. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem szedik szét!

Nem mindenki előítéletes!

2022. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!