Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem tud egyik iskolaszöv...

Miért nem tud egyik iskolaszövetkezet se munkát adni nekem így augusztusban?

Figyelt kérdés
Győrben, hiába nézegetem az oldalakat semmi új munka, már jó ideje. Én meg már bekattanok munka nélkül, értelmetlenek a napjaim. Miért nem lehet egyik szövetkezetre se számítani ezügyben?
2022. aug. 2. 16:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Hogy dolgozzak így? Aztán meg el vagyok mondva mindenféle szánalomnak amiért nem dolgozok
2022. aug. 2. 16:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert Győrben laksz.
2022. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egy ekkora városban nincs semmi munka? Hogy lehet ez? Nem kell a gyárakba diák?
2022. aug. 2. 16:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem. 🤷‍♀️


Keress professionön, ott is szokott diákmeló v alkalmi munka lenni. Ha ott nincs és a szõviknél sincs, akkor nincs. Max kiírod valami győri csoportba, hogy vállalsz fűnyírást, kutyasétáltatást, gyerekmegőrzést vagy korrepetálást aztán hátha valaki arra ráharap. De kb ezek az opciók.


A meglévő munkák miért nem jók? Attól, hogy régi, még lehet aktuális.

2022. aug. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Győrben a felnőtteknek is alig van meló amúgy
2022. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jo diakmelokat hamar lefoglaljak. Ha csak most kezdesz keresgelni, akkor nem csodalom, hogy mar nincs semmi.
2022. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!