Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is halál ciki?

Szerintetek is halál ciki?

Figyelt kérdés
Keveset alszom, depressziós vagyok... Tudják a melóhelyen is de hosszú... Mondom a főnöknek 10 perc szünet becsukom a szemem, leültem egy fotelbe... Másfél óra múlva felébredtem... Azt mondja nem akart felkelteni had aludjak...

2022. aug. 5. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ciki. De legalább jófej volt a főnököd, becsüld meg. Gondolom, senkinek nem lett belőle hátránya.
2022. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem ciki, de a jövőben próbálj otthon rendesen pihenni, ne legyen rendszeresen ez.
2022. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%

Ciki, de egyszer belefér. Viszont mindenképp meg kell beszélned vele a dolgot. Mesélhetsz neki a helyzetedről, illetve elmondhatod, hogy amúgy milyen sokat segít neked, hogy ott dolgozhatsz (kicsit kamuzni kell, nyalni a hiba után...)


A munka amúgy tényleg nagyon jó dolog egy depressziósnak, mert eltereli a figyelmedet, lekötöd magad, nincs időd emészteni a gondolataidat...


Szóval ezt az alvás dolgot oldd meg, legyél kipihent.

Amit leginkább javaslok: ha szellemi munkát végzel, akkor mindenképp menj és csinálj valami fizikai tevékenységet is munka előtt/után! Merítsd ki a testedet! Otthoni tevékenységek (kert, takarítás, stb), vagy sport, edzés...hétvégen kirándulás, túrázás. Egyrészt segít az alvásban, másrészt a kimozdulás,. a mozgás feltölt energiával. Illetve tölts időt emberekkel, rokonokkal, barátokkal...


És legfőképp járj szakemberhez! A depresszió nem játék!!

2022. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!