Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi időn belül szoktak...

Mennyi időn belül szoktak keresni általában, ha jelentkezek egy munkahelyre? Mikortól szinte biztos, hogy nem vesznek fel?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem magam vagyok ott, el sem hiszem, hogy ilyen megtörténhet.


Apám 5-7 éve adta be több helyre is a jelentkezését, portás, meg talán raktárvezető is volt... sok különböző munkájú helyre jelentkezett. Sehonnan nem hívták vissza, azóta egy helyen dolgozik futárként.


Erre az egyik héten, kb fél egy éve, hirtelen három helyről hívták, hogy érdekli-e az állás, amire jelentkezett. Apám azt sem tudta, miről van szó, úgy feledésbe merültek ezek.


Ezzel a nem sokat érő válasszal csak annyit akartam mondani, hogy sok és baromi sok idő után is kereshetnek, de azt senki nem várja meg, hiszen addig is meg kell élni valamiből. 🙄🤷‍♀️

2022. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most 3 nap volt legutóbb, kell az ember.


Sok helyen csak hirdetnek, de amúgy ember az nem kell... 6 hónap múlva lejár az adatkezelés, akkor küld arendszer egy automatikus üzenetet, hogy sajnos nem engem választottak... ember, azt sem tudom mire jelentkeztem fél éve, mit akar az ilyen?? 😅

2022. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha állásinterjún rákérdezel kb mikorra várhatod a választ. Még ráadsz egy hetet és ha nem, akkor keresgélj másfele.
2022. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, hogy még interjú előtt. Beadom az önéletrajzomat, és akkor. Mennyi időn belül hívhatnak, hogy egyáltalán időpontot egyeztessünk az interjúra?
2022. aug. 5. 18:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2003-ban random beadtam az önéletrajzomat több helyre. 4 év után hívtak az egyik helyről, hogy érdekelne-e még. Bár dolgoztam, elfogadtam az ajánlatot. Évekig ott dolgoztam. Egyszer meg jelentkeztem valahová, nem jeleztek vissza, találtam máshol munkát. 1 év múlva hívtak, hogy bemennék-e állásinterjúra.(Nem mentem.) Biztos anno felvettek mást, aki nem maradt/nem volt megfelelő.

Szerintem 2 hét után el kell engedni. Ha addig nem hívtak, mást vettek fel.

2022. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem pár napon belül vissza szoktak hívni.

Volt már aki csak pár hét után de nem gyakori.

2022. aug. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Én már adtam be önéletrajzot és soha nem válaszoltak. Soha többet nem is adok be.
2022. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!