Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezett már valaki...

Jelentkezett már valaki másodszorra is ugyanarra a munkahelyre, miután először nem vették fel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 17. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de masodszorra sem

Valoszinü sokat kértem

2021. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másodjára felvettek
2021. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2021. máj. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ó, volt, hogy többször is.
2021. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, és volt olyan is, hogy 2. alkalommal vettek fel.
2021. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Elsőre úgy jelentkeztem, hogy nem hirdettek konkrét állást, csak annyi volt, hogy ilyen végzettséggel többen dolgoznak náluk, és szoktak keresni. Korrektek voltak, megmondták, hogy jelenleg éppen nincs betöltetlen állás, de ha lesz szólnak.

Így is volt, rá kb egy évre jött az email, hogy még érdekel-e (az első szitu BSc végén volt, végül egyébként továbbmentem mesterre). Így azóta lett még egy diplomám és ennél a cégnél dolgozom. Azt mondjuk érdemes tudni, hogy ez egy hiányszakma, azon belül pedig egy szűk, speciális terület, így szeretnek olyat felvenni, aki a végzettsége mellett érdkelődik iránta, elhivatott.

2021. máj. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, másodjára felvettek.
2021. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
velem is volt ilyen, többször is.
2021. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Starbucksba már vagy négyszer jelentkeztem. 😂 Utoljára felvettek volna, csak akkor már közben találtam mást. Most jelentkeztem mégegyszer, hátha.
2022. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!