Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A jó munkához idő kell a...

A jó munkához idő kell a szarhoz még több azt szokták mondani.Ezt hogy kell érteni?Tudtok erre példát is mondani?Volt ehhez hasonló szitu a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés

2022. aug. 5. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondják, mert ha szarul csinálod, akkor idő kell a kijavítására is.
2022. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valaki elront valamit,akkor azt neki vagy inkább másnak még helyre is kell hoznia.Így az esetleg gyorsan összecsapott,ám hitvány munka a végén tovább tart mintha szépen nyugodtan de elsőre jól megcsinálták volna.
2022. aug. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szarnál rájössz, hogy szar, és újra kell kezdeni az egészet.


Saját magam is tapasztalom és ezért sem szeretek közösen dolgozni egyik munkatársammal sem. Mert tudom, hogy szarul fog valamit megcsinálni, nekem meg el kell kezdeni nulláról újra.


Például egyik projektünkön megkértek minket, hogy ellenőrizzünk mennyiségeket, nagy tételeket amik sok pénzt és adott esetben veszteséges projektet jelentenek.


Én leültem, lemodelleztem, kiszámoltam, tételesen ott volt, milyen típusból mennyi van. Átbeszéltük, hol vannak az eltérések és miért. Ahol kell javítottam.


Munkatársam eltűnt fél napra, majd vissza jött és annyit mondott, ellenőrizte, jók a mennyiségek. Nyilván ez nem volt elég információ, át kellett számolnom nekem is, és kiderült, hogy azért vannak ám eltérések.

2022. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elkezdesz valamit, közben rájössz, hogy mégsem úgy értesz hozzá, mint kellene, aztán elkezded javítgatni a hibáidat, de már akkor sem lesz olyan frankó, mint kéne lennie. Ennyi a sztori.

Életem első önálló munkáját végzem mióta kijàrtam a sulit, és nagyon nem vagyok elégedett. Szóval tudom miről beszélek.

2022. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!