Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hasonló tapasztalatok, érzések?

Hasonló tapasztalatok, érzések?

Figyelt kérdés

Lett egy új lehetőség munka terén másodállásban mint recepciósként.

Hiába könnyű munka, és szinte nem kell csinalni semmit pláne este és éjjel, tehát lehet filmezni netezni vagy bármi, akár szundikálni úgy érzem nem az én helyem, ennyire nem kötnek ezek le h minden harmadnap 12 13 órát ezeket csináljam.


Ennél aktívabb és tevékenyebb vagyok és úgy érzem csak az időm megy el értelmetlen dolgokkal hiába pénzt kapok érte.


2022. máj. 16. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy alakul, hogy nyugis munkám van, akkor fejlesztem magam a szabad időmben, vagy csak simán netezek, utánanézek ennek-annak vagy olvasok. Ha pörgős állásom van éppen, akkor meg nincs idő ezekre, akkor más képességeim fejlődnek, és sokszor éltem már abból a tudásból, amit a nyugi alatt szedtem fel. Csak ezek miatt én nem váltanék, vagy választanék mást, úgyse akarsz gondolom évekig ott maradni.
2022. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En keptelen lennek csinalni, de epp azert, mert meg negy ora semmitteves is jobban faraszt, mint nyolc ora aktiv melo. Szemely szerint szorongas, stressz fog el, ha nem vagyok lekotve.

Ha viszont elvi okbol nem erzed helyesnek, megis csinalnam a helyedben. Ugyanis ha amugy kibirod, csinalsz valamit, penzt.

2022. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen elvi okra gondolsz pl?
2022. máj. 16. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy felreertelek, de hogy az a teny zavar, hogy ez semmitteves. Engem nem zavar pl, de nem birom elviselni. Az ido all, en faradtabb vagyok, mintha robotolnek.
2022. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ha nem zavar h akkor h nem bírod elviselni?- nekem ez ellentétes..
2022. máj. 16. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaa, a teny onmagaban nem zavar, ha tudom, hogy ez penzkereset, lehetoleg atmeneti. Nem ereznek buntudatot. De. Keptelen vagyok a kotott semmittevesre. Mas, ha egy hegyteton logatnam a labam, sajat elhatarozasbol, mert szep a taj, kek az eg.
2022. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!