Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen diákmunka iskolaszövetk...

Milyen diákmunka iskolaszövetkezetet ismertek/ ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szegeden tervezek dolgozni egyetem mellett és szeretném minél több helyre beadni a jelentkezésemet, hogy fixen legyen melom

Aki esetleg összeírná milyeneket ismer, melyiknél jó dolgozni annak hálás lennék


+1 kérdés: szerintetek ha bemegyek az irodába akkor hamarabb adnak nekem állást, minthogy neten jelentkezgessek és várjak több hetet a válaszra? (Lehet hülye kérdés de na xd)


Előre is köszi a válaszokat^^


19/L



2022. aug. 7. 22:11
 1/5 Macko_Sajt válasza:
100%
Nem vagyok szegedi, szóval nem tudom ott épp melyik diákszövetkezetek vannak, de a plusz kérdésedre válaszolva sztem mindenképp megéri bemenni és ott érdeklődni, hogy mik vannak, melyik tetszik neked stb., vagy akár csak telefonon felhívni őket, mert online tesznek rád magasról. 19f
2022. aug. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mind-Diák, Fürge Diák, Diák-Navigátor, Meló Diák

Én ezekről hallottam.

Elvileg a Mind-Diák hamar ad neked munkát, ha bemész az irodájukba (legalábbis mikor Veszprémen tanultam, akkor így hallottam), de személyes tapasztalatom nincs egyikkel se sajnos, mert azután kezdtem csak dolgozni, hogy otthagytam az egyetemet.

2022. aug. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ydiák, bár budapesti a diákszövetkezet, de ahogy megnéztem a honlapot, van most is ott diákmeló. Én őket tudom ajánlani, annyi, hogy ők 15-éig utalnak (14. vagy 15-én szokott megjönni a fizum). Én Debrecenben dolgozok általuk, de mikor Pesten éltem is általuk dolgoztam, nem volt sose probléma, nem is adnak rossz fizukat. :)

Sok sikert neked!

2022. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Mindenképp be kell menni az irodába ahhoz, hogy dolgozhass, mivel az internetes regisztráció nem egyenlő azzal, hogy regisztrálnak téged.

Személyesen történik meg a diákigazolvány bemutatása (talán be is szkennelték, erre már nem emlékszem), pár papír aláírása, stb

És csak ezek után tudsz jelentkezni egy adott állásra az interneten, itt viszont nincs jelentősége, hogy ott az irodában vagy neten pályázod meg a konkrét munkát, mert mindenhol csak egy elérhetőséget kapsz ahhoz aki ezt intézi. Az irodának annyi az előnye, hogy ha éppen bent van az akié az a munka, akkor tudnak neki szólni, de ez nagyon 50-50%.


Én Meló Diákos voltam, nálam úgy volt, hogy neten kinéztem, hogy az Auchanban van munka, odamentem, regisztráltak, bent is volt az akihez az Auchan tartozott, szóval mikor kijöttem már tudtam, hogy 2 nap múlva kezdek.

2022. aug. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére már interneten keresztül is elég pár helyre regisztrálni, nem szükséges személyesen is bemenni, főleg, ha távol laksz az adott iskolaszövetkezettől.

De személyesen a leggyorsabb természetesen.

Utána ha az interneten jelentkezel egy munkára, keresni fognak telefonon és/vagy emailen keresztül.

2022. aug. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!