Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 24/48as munkát elvállalnál ha...

24/48as munkát elvállalnál ha nem lenne nehéz?

Figyelt kérdés
Mondjuk mint a portás.
2022. aug. 9. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Simán
2022. aug. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bferike ***** válasza:
9%
Nem, mert nem azért harcoltak, és haltak meg az őseink, hogy a 3x8-ból csaknúgy engedjek.
2022. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Életmód kérdése, kicsit nehezebb összehozni egyes dolgokat a naptár és a bioritmus miatt. Sokszor nem fogsz ráérni, amikor mások igen, és ez fordítva is igaz. Nem csak a haverok, de a fogorvos meg a vízszerelő meg minden más is kicsit okosabb szervezést igényel. És nehezebb a rögtönzés is. De ha hajlasz a rendszeres, tervezett életmódra, akkor tök vállalható.
2022. aug. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem!

Igy tul sok ora jon ki havonta, amit nem fizetnek valami magas oraberben.

Kozel 10 evet dolgoztam 24/72 beosztasban, ha 24/48-azni kellett, a plusz orakat mindig hozzaadtak a szabihoz.

2022. aug. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Az attól függ, mennyit fizetnek érte. Valószínűleg nem eleget, mert normális, egyműszakos irodai munkáért sem kelnék fel már 400 alatt, nemhogy azért, hogy ne legyen bioritmusom.
2022. aug. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mit, ill. hol.

Egy portás állás betöltése nem egy komoly karrier, de egy szabolcsi kisvárosban akár főnyeremény is lehet, - ahol 20 emberből 18 munka nélkül "hempereg az utcán". Viszonylag nyugodt munkakör és a 24/48-as munkarend egy eléggé rendszeresnek tekinthető életvitelt ígér. Ellenben ezek ellenére sem ajánlható egy olyan embernek, aki nem elég kreatív abban, hogy a feladatainak teljesítésével párhuzamban, miként, ill. mit tud kezdeni a fennmaradó munkaidejével, - tévhit, hogy a monotonitás elviseléséhez, helyén kezeléséhez nem kell "adottság"! -Nem sok ember képes úgy kezelni a monotonitást, hogy ne őrüljön bele vagy ne égjen ki záros határidőn kívül!

Dolgoztam hasonló munkakörben, - tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy mikről irkáltam itt a fentiekben!

Budapest viszont egy olyan környezet, ahol jobban érdemes megfontolni, hogy mit kínálnak egy ilyen munkáért, - pl. 170 ezer forint "munkabér" még arra sem elég Budapesten, hogy felköthesse magát az ember.

2022. aug. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1000ft nettó órabér, nem bejelentve, mellékállásban
2022. nov. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!