Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állandó munkásként egy munkahe...

Állandó munkásként egy munkahelyen zavarna titeket ha egy ilyen diákmunkás jönne oda?

Figyelt kérdés
Akit láttatok már kint az utcán a városban és valami furcsát láttatok tőle pl. agresszív volt vagy ilyenek. De a munkahelyen nem ilyen, normális. Ennek ellenére zavarna ez?
2022. aug. 10. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért zavarna ha a munkahelyen normális
2022. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, munkán kívül minden, ami történik, az magánélet, amivel nekem nincs dolgom. Sőt, mondok jobbat, még csak szeretnem sem kell valakit ahhoz, hogy kiválóan együtt tudjunk dolgozni.
2022. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkába tud viselkedni és nincs vele baj, sem a viselkedésével, sem a munkájával akkor engem nem fog érdekelni hogy munkán kívül hogyan viselkedik. Nyilván ha utcán összefutok vele ésvelem mondjuk bunkón viselkedne akkor azért megjegyezném neki hogy vegye magát észre, de ha velem nem de másokkal például olyan amilyen azt lesz@rom.


Nekem volt olyan munkatársam, igaz főállásba volt akit látásból ismertem, tudtam hogy milyen a viselkedése, mert elég kirívóan öltözködött, meg olyan stílusa volt ami másnak nem, és persze úgy is viselkedett hogymagára hívja a figyelmet. Bent a cégnél amikor kezdett és megláttam hogy közvetlen az én csapatomba fog dolgozni akkor mentek fejembe a gondolatok hogy milyen lesz itt velünk, meg mennyire lesz vele baj és már lelkileg felkészültem arra hogy nem lesz vele kellemes dolgozni, de ennek ellenére kellemesen csaódtam benne mert tudott viselkedni, szépen beletanult a munkába, el is lehetett vele normálisan beszélgetni, szünetekben sem volt ez másképp, semmi gond nem volt vele. Mi elfogadtuk és kedveltük is. Az hogy magánéletbe milyen volt engem nem érdekelt ameddignem voltam benne érintett és nem ment a munka kárára.

2022. aug. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!